You are here

Akcija „Apdrausdami namus pasodinsite medį“

Geriausi darbai – prasmingi.

Stenkimės kartu, kad tokių darbų būtų daugiau.

Akcijos „Apdrausdami namus pasodinsite medį“ sąlygos

Visi „Lietuvos draudimo“ fiziniai asmenys, sudarę arba atnaujinę metinius būsto draudimo polisus, sudarytus ir apmokėtus 2016 12 01–2017 02 28, dalyvauja akcijoje „Apdrausdami namus pasodinsite medį“. Už kiekvieną įvardintas sąlygas atitinkantį polisą „Lietuvos draudimas“ įsipareigoja pasodinti po vieną medelį per nacionalinį miškasodį 2017-aisiais. Per akciją pasodintų medelių skaičius atitiks pagal akcijos sąlygas sudarytų polisų skaičių arba jį viršys.

Gaukite būsto draudimo pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828


Daugiau apie medelių sodinimą

  • Medžiai bus pasodinti per nacionalinį miškasodį 2017-aisiais, su Generaline miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos suderintoje vienoje arba keliose Lietuvos Respublikai priklausančiose teritorijose.
  • Per akciją pasodintų medelių skaičius atitiks pagal akcijos sąlygas sudarytų polisų skaičių.
  • Medžius sodinti planuojama balandžio mėnesį, o konkreti data bus paskelbta www.ld.lt puslapyje ir „Lietuvos draudimo“ Facebook paskyroje pasibaigus akcijai.

Ką reikia padaryti, kad „Lietuvos draudimas“ pasodintų medį už Jus?

Jums tereikia 2016 12 01–2017 02 28 pasirūpinti savo namų saugumu ir įsigyti metinį būsto draudimą. Pasibaigus akcijai suskaičiuosime, kiek akcijos sąlygas atitinkančių polisų buvo sudaryta, ir pasirūpinsime, kad būtų pasodintas toks pat skaičius medelių. Pasibaigus akcijai sekite „Lietuvos draudimo“ informaciją apie numatomą medelių sodinimo skaičių, laiką ir vietą.

Kaip Jūs galite prisidėti prie medelių sodinimo?

Per akciją galite dalintis žinia apie „Lietuvos draudimo“ organizuojamą akciją su savo artimaisiais, draugais bei pažįstamais žmonėmis ir padidinti galimybę pasodinti didesnį medžių skaičių. Pasibaigus akcijai sekite informaciją www.ld.lt bei Facebook paskyroje ir dalyvaukite medžių sodinimo renginyje.

Kitos būsto draudimo akcijos:

Gaukite būsto draudimo pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828