You are here

Aukcionai

Norime Jus informuoti, kad AB „Lietuvos draudimas“ organizuoja ir padeda savo klientams parduoti sugadintus arba sunaikintus automobilius po draudžiamųjų įvykių  - avarijos, gaisro ar stichinių nelaimių, po kurių transporto priemonių remontas technologiškai arba ekonomiškai yra netikslingas.

Automobilių aukcionai - tai vieta kur automobiliai perkami ir parduodami greitai ir skaidriai.

Aukcione dalyvauja tik registruoti dalyviai, kurie patvirtino savo registraciją ir sutartimi įsipareigoja laikytis aukciono organizatorių numatytų sąlygų ir taisyklių. Verta paminėti, kad numatytos taisyklės neleidžia dirbtinai didinti automobilio vertės, nes aukciono dalyvis įsipareigoja pirkti transporto priemonę, žinoma, jeigu nėra esminių transporto priemonės komplektacijos ar techninės dokumentacijos neatitikimų. Atkreipiame dėmesį, kad pardavėjas neįsipareigoja parduoti transporto priemonės aukciono laimėtojui, o automobilio likutinę vertė nustatome pagal aukcione pateiktą aukščiausią kainą.

Siekdami Jums padėti išspręsti sugadintos arba sunaikinto transporto priemonės realizavimo problemą, rekomenduojame kreiptis į žalų ekspertą, kad Jūsų transporto priemonė būtų patalpinta į aukcioną ir pardavimas įvyktų vieno kontakto su pirkėjo metu. Tokiu atveju Jūs išvengsite nereikalingų  menamų pirkėjų  skambučių ir vizitų, dėl ko nereikės gaišti laiko papildomiems pokalbiams ir diskusijoms.

Žemiau pateikiame aukciono sutikimo formą, kurią būtina užpildyti prieš talpinant transporto priemonės duomenis į aukcioną. Sutikimo formą privalo užpildyti pagal TPVCAPD nukentėję transporto priemonių savininkai, kurie nori parduoti sugadintą arba sunaikintą automobilį aukciono pagalba.

Mes garantuojame konfidencialumą bei Jūsų duomenų apsaugą!

Aukciono sutikimo forma (pdf)

Šiuo metu aktualūs aukcionai (evgauto.lt)