You are here

NĖRA SKIRTUMO, KĄ VAIRUOJATE. YRA SKIRTUMAS, KUR DRAUSTIS.

 

 

Dabar, apsidraudę privalomuoju vairuotojų draudimu, nemokamai gausite ne tik techninę pagalbą kelyje, bet ir civilinės atsakomybės draudimą visai šeimai važiuojant dviračiu, paspirtuku, riedučiais, riedlente ar riedžiu.

Apsidrauskite internetu arba skambinkite tel. 1828

NAUJIENA! Nemokamas šeimos civilinės atsakomybės draudimas

Dabar, įsigijusiems privalomąjį vairuotojų draudimą kovo – gegužės mėnesiais, draudimas galioja keliaujant ne tik automobiliu! Jūs papildomai gaunate ir civilinės atsakomybės draudimą visai Jūsų šeimai, važiuojančiai šiomis transporto priemonėmis:

 

Mažytis nutikimas nesuvaldžius dviračio? Nedidelė avarija važiuojant riedlente, paspirtuku ar kita transporto priemone? Pasirūpinkite savimi, o dėl kitiems padarytų nuostolių nesijaudinkite. Šis draudimas padengs finansinius nuostolius iki 1 500 Eur dėl Jūsų ar Jūsų šeimos nario netyčia padarytos žalos kito asmens sveikatai ar turtui.

Akcijos sąlygos
 

Nemokama techninė pagalba kelyje

Jūsų automobiliui prireikus techninės pagalbos kelyje, kaip įprasta, suteiksime ją nemokamai.

 

Paslaugos sąlygas ir išsamesnę informaciją rasite www.ld.lt/technine-pagalba.

Apsidrauskite internetu arba skambinkite tel. 1828

 

Asmens civilinės atsakomybės draudimo šeimai apsauga galioja privatiems „Lietuvos draudimo“ klientams, 2019 03 01–05 31 metiniu privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu apdraudusiems M1 arba N1 klasės automobilį iki 3 500 kg. Draudimu galima pasinaudoti daugiau nei vieną kartą per poliso galiojimo laikotarpį, bet visų įvykių išmokų suma negali viršyti 1 500 Eur (taikoma 40 Eur išskaita). Visas sąlygas ir išsamesnę informaciją rasite čia. Techninės pagalbos paslauga nemokamai teikiama privatiems „Lietuvos draudimo“ klientams, metiniu privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu apdraudusiems M1 arba N1 klasės automobilį iki 3 500 kg. Visas sąlygas ir išsamesnę informaciją rasite www.ld.lt/technine-pagalba.