You are here

Apsidrauskite ir laimėkite BMW X6!

Jau žinome, kas vairuos BMW X6!
Sveikiname laimėtojus – Virginiją Čižienę iš Kauno ir Algį Baravyką iš Varėnos rajono.
Linkime saugaus vairavimo ir naujų pojūčių!

Akcijos laimėtojai išrinkti 2016 06 10 centrinėje „Lietuvos draudimo“ būstinėje. Akcijos laimėtojai išrinkti atsitiktinės atrankos būdu, prižiūrint nepriklausomai audito kompanijai „Grant Thornton Baltic“.

 

AKCIJOS „APSIDRAUSKITE IR LAIMĖKITE BMW X6!” SĄLYGOS
Atnaujinta 2016 04 01


1.    Akcijos pavadinimas „Apsidrauskite ir laimėkite BMW X6!“
(toliau – Akcija).

2.    Akcijos galiojimo laikas nuo 2016 03 15 iki 2016 05 31.

3.    Akcijos prizai – 2 (du) nauji automobiliai BMW X6 xDrive30d (toliau – BMW), kiekvieno iš kurių autorizuoto dilerio UAB „Krasta auto“ siūloma įsigijimo kaina 77 000,00 EUR su PVM.

4.    BMW automobilių specifikacija:
4.1.  Juoda spalva.
4.2.  Komfortinių sėdynių elektros paketas.
4.3.  Beraktė atrakinimo/užvedimo sistema.
4.4.  Harman Kardon garso įranga.
4.5.  Galinio vaizdo kamera.
4.6.  Parkavimo jutikliai.

5.    Akcijoje dalyvauja AB „Lietuvos draudimas“ klientai – fiziniai asmenys - draudėjai (toliau – Akcijos dalyviai), Akcijos galiojimo laikotarpiu apsidraudę privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu (toliau – Privalomasis draudimas) arba Privalomuoju ir KASKO draudimu ne trumpesniam kaip 12 mėnesių laikotarpiui (automobilio bendroji masė neturi viršyti 3 500 kg, M1 arba N1 klasė), kurių:
5.1.     Draudimo apsauga pagal Privalomojo draudimo liudijimą arba Privalomojo ir KASKO draudimo apsauga įsigalios akcijos galiojimo metu ir
5.2.     Privalomojo draudimo liudijimas arba Privalomojo ir KASKO draudimo liudijimai bus įsigyti ir apmokėti Akcijos galiojimo metu, o įsigalios ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo sudarymo dienos.

6.    Bilietai BMW automobiliui laimėti:
6.1.     Akcijos dalyvio Privalomojo draudimo liudijimas yra 1 (vienas) Akcijos bilietas BMW automobiliui laimėti.
6.2.     Akcijos dalyvio Privalomojo ir KASKO draudimo liudijimai yra 6 (šeši) Akcijos bilietai BMW automobiliui laimėti.

7.    Du (2) Akcijos laimėtojai bus išrinkti atsitiktinės atrankos būdu iki 2016 06 15, prižiūrint nepriklausomai audito kompanijai UAB „Grant Thornton Baltic“.

8.    Akcijoje neturi teisės dalyvauti AB „Lietuvos draudimas“ ir nepriklausomos audito kompanijos UAB „Grant Thornton Baltic“ darbuotojai ir jų šeimos nariai.

9.    AB „Lietuvos draudimas“ įsipareigoja sumokėti visus privalomus mokesčius, susijusius su prizų įteikimu.

10.    BMW automobilių atsiėmimas:
10.1.     Su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai draudimo liudijime nurodytu telefono numeriu  ir (arba) elektroninio pašto adresu. Be to, laimėtojų vardas ir pavardė bus viešai paskelbti Bendrovės interneto tinklalapyje www.ld.lt/privalomasis/akcija.
10.2.     Akcijos dalyvis laimėtą BMW automobilį privalo atsiimti per 30 kalendorinių dienų nuo jo paskelbimo žaidimo laimėtoju dienos adresu Ozo g. 10A, Vilnius.
10.3.     Neatsiėmus laimėto BMW automobilio per 30 kalendorinių dienų nuo žaidimo laimėtojo paskelbimo dienos, prarandama teisė į prizą. Neatsiimtas BMW automobilis lieka AB „Lietuvos draudimas“ nuosavybė.
10.4.     Atsiimant prizą būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir draudimo liudijimą, kuris atitinka šių sąlygų 4 punktą bei pasirašyti priėmimo-perdavimo aktą.
10.5.     Laimėjimas į pinigus ar kitus prizus nekeičiamas.

11.    Kitos sąlygos:
11.1.    AB „Lietuvos draudimas“ turi teisę viešai skelbti Akcijos laimėtojų vardą ir pavardę, jo nuotrauką ir (arba) prizo įteikimo vaizdo įrašą.
11.2.     Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų tvarkomi šiose Taisyklėse nurodytos Akcijos organizavimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, siūlant Bendrovės paslaugas ir (arba) teiraujantis dėl teikiamų paslaugų kokybės.
11.3.     Akcijos dalyviai sutinka laikytis šių akcijos sąlygų.
11.4.     Akcijos organizatorius – AB „Lietuvos draudimas“.
11.5. Visa informacija apie Akciją ir automobilio specifikacija paskelbta Bendrovės interneto tinklalapyje www.ld.lt/privalomasis/akcija.
11.6. AB „Lietuvos draudimas“ pasilieka sau teisę keisti Akcijos sąlygas, apie tai paskelbiant Bendrovės interneto tinklalapyje ne vėliau kaip pakeitimų įsigaliojimo dieną.

Nepriklausoma audito kompanija

Norite įsigyti privalomąjį draudimą su pagalba kelyje?

Apsidrauskite internetu arba skambinkite tel. 1828
 
2015 m. akcijos „Apsidrauskite ir laimėkite naują BMW 7” laimėtoju tapo 31 metų Vilniaus rajono gyventojas Voitech Kisel.