You are here

Namų turto draudimo akcija

Džiaugiamės namų gyventojams galėdami pasiūlyti turto draudimą specialiomis sąlygomis. Pagal norimą namų turto ir civilinės atsakomybės apsaugos apimtį galite rinktis vieną iš dviejų siūlomų draudimo variantų, kurie užtikrins finansinę pagalbą ištikus vandens, ugnies, vagystės, gamtinių jėgų, elektros įtampos svyravimų ir kitiems nuostoliams.

Namuose ar sandėliuke turimų, o taip pat su savimi iš namų išsinešamų daiktų apsaugą bei netyčia padarytos žalos kitiems draudimą siūlome rinktis iš tokių variantų:

  Namų turto draudimo suma Civilinės atsakomybės draudimo suma Įmoka
Standartinis variantas 20 000 Eur 30 000 Eur 5 Eur/mėn.
Maksimalus variantas    20 000 Eur 45 000 Eur 6 Eur/mėn.

Svarbu: nelaimės atveju gali nukentėti ne tik Jūsų namų turtas, bet ir pats pastatas (sienos, lubos, grindys, langai, santechnika), tad būtina pasirūpinti ir pastato draudimu. Kreipkitės į „Lietuvos draudimo“ atstovą ir jis parinks Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį namo draudimo sprendimą.

Papildomai vos už 3 Eur metams galite pasirūpinti, kad svečiuose sudaužytas televizorius, dviračiu kliudytas praeivis ar jam įkandęs šuo taip pat nesukeltų Jums finansinių nemalonumų.

Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828

 

Pasiūlymas, sudarytas pagal Būsto draudimo taisykles Nr. 67, galioja fiziniams klientams, 2017 03 01-2017 05 31 apdraudusiems gyvenamųjų namų iki 300 kv. m. turtą pradine metine būsto
draudimo sutartimi. Metinę įmoką galima sumokėti vienu kartu, skaidyti į kelis mokėjimus arba mokėti pamėnesiui, pasirinkus e. sąskaitą.

Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828