You are here

Draudimo pasiūlymas nuomininkams

Nuomojantis gyvenamąjį būstą reikia saugotis dviejų dalykų – kad Jūsų turtas nenukentėtų (pvz., dėl vagystės) ir nepatirtumėte nuostolių netyčia pakenkę kaimynų turtui (pvz., juos užlieję). Štai kodėl siūlome įsigyti draudimą ir jaustis ramiau ne tik dėl namuose palikto turto, sklandžių santykių su kaimynais, bet ir dėl savo daiktų, kuriuos pasiimate išeidami iš namų, – nešiojamojo kompiuterio ar dviračio.

Rekomenduojami būsto draudimo pasiūlymai Jums:

•    Namų turto draudimas. Apsaugosite savo daiktus nuo galimų nelaimių (pvz., jei juos sunaikins ugnis ar apgadins vanduo; jei vagys pavogs daiktus, esančius namuose, sandėliuke ar automobilyje) ir nuo mažesnių nemalonių įvykių (pvz., jei netyčia sudaužysite akvariumą; įskelsite stiklinį staliuką ar spintos veidrodį ir pan.).

•    Civilinės atsakomybės draudimas. Jis bus vertingas tiek gyvenant daugiabutyje, kur yra daug kaimynų ir nežinote, kokio dydžio nuostolių jie gali patirti jums užliejus butą, tiek name ar kotedže, kur gaisras gali išplisti į kaimynų namą, apgadinti jų automobilį ar tiesiog sunaikinti dalį miško. Jei gyvenate neapdraustame nuomojamame bute, rekomenduojame pasirūpinti civilinės atsakomybės draudimu, nes galite padaryti žalos kaimynams – užlieti ar kitaip pakenkti jų turtui. Apsidraudus atlyginti už kaimynų patirtus nuostolius tektų ne Jums, o draudimo įmonei.

Galimi draudimo variantai:

1.    namų turto draudimas – 29 Eur metams.

o    Draudimo suma – 2 900 Eur.
o    Besąlyginė išskaita – 40 Eur.
o    Standartinio draudimo varianto sąlygos.

2.    Civilinės atsakomybės draudimas – 18 Eur metams.

o    Draudimo suma – 6 000 Eur.
o    Besąlyginė išskaita – 40 Eur.

3.    Namų turto ir civilinės atsakomybės draudimas kartu dar palankesne kaina – 39 Eur.

Kyla klausimų? Pasikonsultuokite su draudimo ekspertu, kad galėtumėte pasirinkti Jums labiausiai tinkantį draudimo sprendimą.

Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828

Pasiūlymas galioja iki 2018 12 31, sudarant pradinę metinę namų turto ir (arba) civilinės atsakomybės draudimo sutartį, draudžiant iki 300 kv. m ploto nuomojamus butus arba namus ir metinę draudimo įmoką sumokant per 1, 2 arba 3 kartus. Pasiūlymas sudarytas pagal būsto draudimo taisykles Nr. 67.