You are here

E. sąskaita

Kas yra e. sąskaita?
E. sąskaita – tai elektroninė sąskaita faktūra, pateikiama ir saugoma elektroninėje bankininkystėje. E. sąskaitą galima apmokėti pavedimu arba pasirinkti automatinę e. sąskaitų apmokėjimo paslaugą. E. sąskaitas klientai gauna nemokamai, automatinis apmokėjimas taip pat nieko nekainuoja.

Kodėl verta rinktis automatinį apmokėjimą?
1. Taupote laiką:
•    nereikia kas mėnesį eiti į banką arba mokėti internetu
•    nereikia atsiminti kiekvienos sąskaitos mokėjimo termino – bankas pinigus perveda be atskiro jūsų nurodymo.
2. Taupote pinigus, nes automatinis e. sąskaitų apmokėjimas nemokamas.
3. Ramu, nes draudimo įmokos bus apmokėtos laiku ir draudimo apsauga visada galios.

Kaip užsisakyti e. sąskaitas?
Sudarant pradinę arba atnaujinant esamą sutartį kartu pasirašykite ir „Prašymą gauti e. sąskaitas“.
Prašymus pasirašyti galite „Lietuvos draudimo“ skyriuje.
E. sąskaitas galėsite patogiai apmokėti, atlikdami pavedimą savo elektroninės bankininkystės paskyroje. E. sąskaitos bus pateikiamos likus 7 dienoms iki draudimo sutartyje nurodyto mokėjimo termino. Jeigu e. sąskaitos pateikimo diena yra ne darbo diena, ji bus pateikta artimiausią darbo dieną.

Kaip užsisakyti automatinį apmokėjimą?
Kreipkitės į savo banką ir pateikite prašymą dėl e. sąskaitų automatinio apmokėjimo. Prašymą galite pateikti Jums patogiu būdu:
•    prisijungę prie savo interneto banko (pavyzdžiui, SEB interneto bankas -> Mokėjimai -> Įmokos ir mokesčiai -> E. sąskaitos -> Prašymai arba Swedbank interneto bankas -> Kasdienės paslaugos -> Mokėjimai -> E. sąskaitos -> E. sąskaitos prašymai)
•    atvykę į artimiausią banko skyrių.

SVARBU:
•    Automatinio apmokėjimo paslaugą užsisakykite ne vėliau kaip per 2-3 dienas po sutarties pasirašymo. Užtrukus ilgiau gali nesuveikti automatinis apmokėjimas pirmajai įmokai ir jūsų apsauga nutrūks.
•    Prašyme dėl automatinio e. sąskaitų apmokėjimo nurodykite unikalų AB „Lietuvos draudimas“ e. sąskaitos prašymo numerį (jį galite rasti savo sąskaitoje už draudimo paslaugas).
•    Rekomenduojame pasirinkti apmokėjimo terminą per 2–3 d. po e. sąskaitos gavimo interneto banke.
•    Kad draudimo apsauga galiotų ir nenutrūktų, nesirinkite dalinio sąskaitos apmokėjimo būdo – apmokėjus ne visą sumą iš karto draudimas negalios.