You are here

Mokslo metų pradžia mokykloje – didelis išbandymas ir moksleiviui, ir jo tėvams. Suprasdami tai prisidedame kuriant didesnį saugumo jausmą mokinių šeimose, mokykloje bei už jos ribų ir visiems pirmą kartą programoje dalyvaujantiems moksleiviams DOVANOJAME NELAIMINGŲ ATSITIKIMŲ DRAUDIMĄ EISMO ĮVYKIO METU:

  • Draudimo apsauga galioja 9 mėnesius nuo jos aktyvavimo visoje Lietuvoje, visą parą;
  • Draudimo suma – iki 5 000 Eur patyrus kūno sužalojimą ir 5 000 Eur mirties atveju;
  • Apsauga galioja vaikui keliaujant pėsčiomis, važiuojant ar vežamam dviračiu ir įvykus eismo įvykiui, kuris yra registruotas policijoje;
  • Draudimo išmoka išmokama neatsižvelgiant į tai, kas yra eismo įvykio kaltininkas.

Susipažinkite su Moksleivių draudimo programos sąlygomis.

AKCIJA!

Kas trečias naujai užsiregistravęs programos dalyvis gauna
TAMO išmaniems prenumeratą šeimai
!
Susipažinkite su
 akcijos sąlygomis.


Dalyvauti Moksleivių draudimo programoje paprasta ir nieko nekainuoja – tiesiog užpildykite žemiau esančią registracijos formą ir netrukus su Jumis susisieksime dėl nemokamos draudimo apsaugos aktyvavimo.

REGISTRACIJA Į "MOKSLEIVIŲ DRAUDIMO" PROGRAMĄ

Registruojantis į Programą iki 2020-11-15 d. kartu su klase per klasės mokytoją suteikiamos net 2 dovanos – Moksleivių draudimas ir numatyta ar pasirinkta elektroninės mokymosi aplinkos (EMA arba Egzaminatorius.lt) licencija mokslo metams. Plačiau kaip dalyvauti su klase rasite www.emapamokos.lt/moksleiviai.

JEI TURITE KLAUSIMŲ – ATSAKYSIME!
Kilus klausimams dėl dalyvavimo programoje sąlygų bei kitais su „Moksleivių draudimo“ programa susijusiais klausimais, prašome skambinti mums trumpuoju tel. 1828 arba rašykite el. paštu moksleiviai@ld.lt.

Pateikti išmokų pavyzdžiai sudaryti pagal Asmens draudimo taisykles Nr. 69 (2019-05-21 redakcija, galioja nuo 2019-06-16), kurias rasite www.ld.lt/asmens-draudimas

NUTIKUS ĮVYKIUI
Jei apdraustas mokinys pateko į eismo įvykį, prašome apie tai pranešti „Lietuvos draudimui“ per 20 kalendorinių dienų nuo įvykio dienos Jums patogiausiu būdu: trumpuoju numeriu 1828 (darbo dienomis), www.ld.lt skiltyje „Praneškite apie įvykį“ arba www.savasld.lt. Įsitikinkite, jog įvykis yra registruotas policijoje.