You are here

Baigtas „Lietuvos draudimo” akcijų įsigijimo sandoris: bendrovės akcininke oficialiai tapo PZU SA 2014 10 31

2014 m. spalio 31 d., gavusi reikiamus sutikimus ir patvirtinimus iš rinkos reguliavimo institucijų, PZU SA baigė sandorį su „RSA Group”, įsigyjant šiai bendrovei priklausančias įmones – Lietuvoje verslą vykdančią bendrovę „Lietuvos draudimas” ir „Danijos Codan Forsikring A/S” filialą Estijoje.

Šių įmonių įsigijimas buvo paskutinė šiemet įvykusio sandorio dalis, pagal kurį Vidurio ir Rytų Europos draudimo grupė PZU SA įsigijo Jungtinės Karalystės draudimo grupei „RSA Group” priklausančias įmones Lenkijoje ir Baltijos šalyse.

„Džiaugiuosi, kad baigėme šį sandorį per mažiau nei 200 dienų nuo paskelbimo datos. Tai nebūtų įvykę be mūsų puikios projekto komandos ir darnaus bendradarbiavimo su rinkos reguliavimo institucijomis penkiose šalyse. Šis sandoris leidžia mums tapti draudimo lyderiais Baltijos ir visos Rytų bei Vidurio Europos regione. Mums tai reiškia, kad pasiekėme savo tikslą pagal PZU 2.0 strategiją, kurios laikomės”, - sako PZU valdybos pirmininkas Andrzej Klesyk.

Pagal įvykusį sandorį už 360 milijonų eurų PZU SA įsigijo Lenkijos tiesioginio draudimo rinkos lyderę „Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA”, Lietuvos ir Latvijos draudimo rinkos lyderes „Lietuvos draudimas” ir „Balta” bei Estijoje veikiantį Danijos „Codan Forsikring A/S” filialą.