You are here

Pirmosios medikų komandos iš Lietuvos išvyksta į Ukrainą jau šį penktadienį 2022 04 13

Lietuvos medikai neliko abejingi karui Ukrainoje – šimtai jų užsiregistravo į savanorių sąrašus vykti teikti medicininę pagalbą karo alinamoje šalyje. Pirmosios medikų komandos jau pasiruošusios išvykti šios savaitės pabaigoje. Iš Lietuvos į Ukrainą teikti medicininę pagalbą iškeliauja 24 medikai.

Plačiau
Būsto nuostolių kasmet vis daugiau: ekspertai pataria, kaip apsisaugoti nuo piniginės ištuštėjimo 2022 04 12

Tendencijos rodo, jog gyventojai dėl būstų kasmet patiria vis daugiau nuostolių, dėl kurių turi vis labiau tuštinti savo pinigines. „Lietuvos draudimo“ duomenimis, šiemet per pirmuosius tris mėnesius, siekiant atlyginti nuostolius būstams, jau išmokėta virš 6 milijonų eurų. Pernai per tą patį laikotarpį buvo išmokėta 19 proc. mažiau – 4,8 milijonai eurų. Ekspertai atskleidžia, ką svarbu žinoti būstą besidraudžiantiems, kad išlaidų pavyktų išvengti maksimaliai.

Nuostoliai kasmet sparčiai auga

Plačiau
Prie augančios nuomos rinkos prisitaiko ir draudimas – kartu su startuoliu pristato specializuotą produktą 2021 07 07

NT nuomos rinkai augant, daugiau galimybių saugoti turtą turi ir nuomotojai bei nuomininkai. „Lietuvos draudimas“ sukūrė naują specializuotą ilgalaikės nuomos draudimą, kurį, drauge su lietuvių proptech startuoliu „Properenty.lt“, pristato klientams. Produktas leis nuomotojui apsidrausti net nuo laikino pajamų negavimo, o nuomininkui –  nuo gyvenimiškų nelaimių, kurių nuostolių iki šiol nepadengdavo joks NT draudimas.

Plačiau
„Lietuvos draudimas“ nuo šiol draus „Telia“ nuomojamą įrangą verslo klientams 2021 06 22

„Lietuvos draudimas“ nuo šiol draus „Telia“ nuomojamą įrangą verslo klientams. Iki šiol šią draudimo paslaugą „Telia“ teikė užsienio draudikai, tačiau šiais metais telekomunikacijų lyderė pasirinko bendradarbiauti su „Lietuvos draudimu”, ilgamečiu verslo partneriu. „Lietuvos draudimas“ draus įvairią nuomojamą įranga tokią kaip: mob. telefonai, kompiuteriai, serveriai ir kt. Tokios įrangos vertė gali svyruoti nuo kelių šimtų iki šimtų tūkstančių eurų.

Plačiau
Nuo šiol „Tele2“ klientų telefonus ir planšetes draus „Lietuvos draudimas“ 2021 06 08

Nuo vasaros pradžios didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ ir mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ pasirašė partnerystės sutartį, pagal kurią visi „Tele2“ klientai, besidraudžiantys mobiliuosius įrenginius – telefonus ir planšetinius kompiuterius – savo draudimą patikės būtent šiai draudimo bendrovei.

Plačiau
Nuo liepos 1 dienos keičiasi PZU Baltic Finansų direktorius 2020 06 30

Nuo liepos 1-osios keičiasi PZU Grupės Baltijos šalių Finansų direktorius, atsakingas už „Lietuvos draudimo“, įskaitant Estijos filialą, PZU gyvybės draudimo ir Balta (Latvija) finansų ir aktuarų sritį. Į šias pareigas paskirtas Arūnas Rumskas, jis pakeis Rafal Piotr Rybkowski, iki šiol vadovavusį visų PZU grupės valdomų kompanijų Baltijos šalyse finansams.

Plačiau
Nusižiūrėję automobilį vagys padaro nuostolių už 3 tūkst. eurų 2019 12 13

Su automobilių dalių vagimis kasdien susiduria mažiausiai 4 savo automobilius apsidraudę vairuotojai. Šiemet vidutinė vagišių sukeltų nuostolių suma didėjo penktadaliu ir šiuo metu siekia 3 tūkst. eurų, rodo „Lietuvos draudimo“ turimi duomenys.

Plačiau
„Lietuvos draudimas“ pradės naujo biurų komplekso statybas 2019 12 12

Didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ savo valdomame sklype Vilniuje, J. Basanavičiaus g. 10, pradeda statyti administracinių ir gyvenamųjų pastatų kompleksą. Šiandien bendrovė pasirašė generalinės rangos sutartį su konkurso būdu atrinktu statytoju AB „Panevėžio statybos trestas“. Komplekso projekto autoriai – Lietuvos ir Danijos įmonių „Archinova“ ir „PLH Arkitekter A/S“ architektų komanda.

Plačiau
„Lietuvos draudimas“ klientams pasiūlė patiems apskaičiuoti žalą 2019 10 07

Didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ įdiegė ir pradėjo naudoti programinę įrangą, leidžiančią klientams patiems, nelaukiant draudimo eksperto apžiūros ir nenuvykus į autoservisą apskaičiuoti ir išsimokėti žalą. Nuo liepos veikiančia programėle jau pasinaudojo keli šimtai į eismo įvykius patekusių vairuotojų.

Plačiau
Po dvidešimties akcijos „Apsaugok mane” metų – du kartus mažiau sužeistų vaikų, keturis kartus mažiau žuvusiųjų 2019 08 30

Ilgiausiai šalyje gyvuojanti socialinės atsakomybės akcija „Apsaugok mane“ šiemet vyks 20-tą kartą. Kaip ir kasmet, jos rengėjai kviečia visus eismo dalyvius būti itin atidžiais kelyje, taip apsaugant vaikų keliones į mokyklą ir namo. Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, per dvidešimt metų žuvusių vaikų sumažėjo keturis kartus, dukart mažiau vaikų sužeidžiama.

Vien pėsčiomis keliaujančių sužeistų vaikų skaičius 2000-aisias metais siekė 634, o 2018-aisias sumažėjo iki 202 sužeistų vaikų. Prie gerėjančių skaičių savo indėliu prisideda ir akcija „Apsaugok mane“.  

Plačiau
„Klaipėdos nafta“ visus darbuotojus apdraudė „Lietuvos draudimo“ sveikatos draudimu 2019 05 06

KN („Klaipėdos nafta“), naftos ir SGD terminalų operatorė, į darbuotojų motyvacinių naudų paketą ir šiemet įtraukia privatų sveikatos draudimą. Šią papildomą naudą daugiau nei 360 KN darbuotojų teikia didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“.

Plačiau
„Lietuvos draudimas“ pratęsė Nepriklausomybės Akto draudimą, dokumentas grįžo į ekspoziciją Signatarų namuose 2019 02 14

Prieš metus Signatarų namuose visuomenei pirmą kartą parodytas iš Vokietijos Užsienio reikalų ministerijos politinio archyvo gautas Lietuvos Tarybos 1918 m. vasario 16 d. priimtas nutarimas, skelbiantis Lietuvos nepriklausomybę. Artėjant 101-osioms Nepriklausomybės metinėms, šis svarbus Lietuvos valstybingumo simbolis vėl sugrąžintas į ekspoziciją Signatarų namuose, kur jį gali apžiūrėti visi norintys. Dokumentas ir jo eksponavimas, kaip ir pernai, yra apdraustas „Lietuvos draudime“. Bendrovė pratęsė dokumento draudimą.

Plačiau
„Lietuvos draudimo“ Verslo klientų departamentui vadovaus Laurynas Šeškevičius 2018 05 21

Didžiausios šalies ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ Verslo klientų departamentui nuo gegužės 21 dienos vadovauja Laurynas Šeškevičius.

Laurynas Šeškevičius yra baigęs Kauno technologijos universiteto Tarptautinių studijų centro studijas. Jis yra baigęs vadovų MBA programą „Baltic Management Institute“. Laurynas Šeškevičius yra sukaupęs daugiau nei 15 metų vadovavimo patirtį vienoje didžiausių telekomunikacijų bendrovių Lietuvoje bei paslaugų įmonėse.

Plačiau
„Lietuvos draudimas“ darbuotojų motyvavimui pasitelks nuosavą kriptovaliutą 2018 05 02

Didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ sukūrė ir įdiegė nuosavą kriptovaliutą – LDCoin. Ši kriptovaliuta, kurią išgauna patys bendrovės darbuotojai, bus naudojama darbuotojų motyvavimo sistemoje ir susieta su darbuotojų bendradarbiavimu bei įsitraukimu: pervesdami LDCoin‘us vienas kitam darbuotojai padėkos už atliktą darbą, bendradarbiavimą projektuose, įsitraukimą, o „Lietuvos draudimo“ Personalo departamentas numatė susieti kriptovaliutą su galimybe išsikeisti uždirbtus virtualius pinigus į įvairiausias, darbuotojus papildomai motyvuojančias naudas. 

Plačiau
„Lietuvos draudimas“ atidarė naujas patalpas IT darbuotojams, juos ugdo bendrovės viduje 2018 05 02

Didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, pelniusi geriausio darbdavio Baltijos šalyse vardą, investuoja į IT infrastruktūrą ir kompetencijas. Bendrovė rekonstravo patalpas sostinės centre, J. Basanavičiaus gatvėje, ir atidarė modernų biurą „Lietuvos draudimo“ IT specialistams. Naujai įrengtame korpuse dirba daugiau nei dvi dešimtys bendrovės IT srities profesionalų.

Plačiau
Į Lietuvą iš Vokietijos atkeliausiantį Nepriklausomybės Aktą apdraus „Lietuvos draudimas“ 2017 12 14

Ruošiantis Lietuvos 100-mečio minėjimui, sausį, Lietuvą pasieks didžiulę reikšmę turintis dokumentas – iš Vokietijos Užsienio reikalų ministerijos politinio archyvo gautas Lietuvos Tarybos 1918 m. vasario 16 d. priimtas nutarimas, skelbiantis Lietuvos nepriklausomybę. Visą eksponavimo Lietuvoje laiką šis itin vertingas istorinis dokumentas bus saugomas aukščiausiu lygiu, o jo visapusišką draudimą užtikrins didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“.

Plačiau
„Lietuvos draudimas“ akcijos „Apsaugok mane“ metu gavo pranešimus apie 12 nukentėjusių moksleivių 2017 10 03

Rugsėjį vaikų saugumo akciją „Apsaugok mane“ surengusi ir visus Lietuvos moksleivius apdraudusi draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ užregistravo 12 pranešimų apie per pirmąjį mokslo metų mėnesį sužalotus pėsčiuosius moksleivius. Iš viso rugsėjį visoje šalyje „Lietuvos draudimas“ nelaimingų atsitikimų eismo įvykiuose draudimu buvo apdraudęs daugiau kaip 325 tūkstančius moksleivių.

Plačiau
18-ta eismo saugumo akcija „Apsaugok mane“ prasidėjo prie pirmosios Lietuvoje kalbančios perėjos 2017 08 31

Lietuvoje startavo jau 18-ta saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“. Šiemet apie 1 000 Lietuvos perėjų prie mokyklų bus paženklintos specialiu „Apsaugok mane“ ženklu, o bendrovė „Lietuvos draudimas“ nemokamai apdraus daugiau kaip 320 tūkst. mokyklinio amžiaus vaikų nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. Be to, ilgametės akcijos iniciatoriai – „Lietuvos draudimas“, Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas – šiemet Vilniuje įgyvendino papildomą saugaus eismo iniciatyvą.

Plačiau
„Lietuvos draudimas“ pirmąjį pusmetį dirbo pelningai 2017 08 18

Didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ pirmąjį 2017 m. pusmetį abejose savo rinkose – Lietuvoje ir Estijoje – pasirašė 107,8 mln. eurų ne gyvybės draudimo įmokų ir uždirbo 6,4 mln. eurų grynojo pelno. Dažniausiai gyventojų ir verslo pasirenkama draudimo bendrovė Lietuvoje tęsė pelningą veiklą ir abejose savo rinkose sėkmingai augino valdomus ne gyvybės draudimo portfelius, Lietuvoje augindama ir verslo, ir privačius draudimo portfelius, o Estijoje labiausiai augo gyventojų ne gyvybės draudimo apimtys.

Plačiau
Tvaraus verslo požymiais pasižymi vos trečdalis Lietuvos bendrovių 2017 06 19

Lietuvos smulkus ir vidutinis verslas (SVV) suvokia išorines rizikas, tačiau toli gražu ne visuomet priima deramus sprendimus, kad apsisaugotų nuo galimų pavojų. Rizikų vengimas arba nepamatuotas jų toleravimas – didžiausia Lietuvos verslo tvarumo yda, kuri yra apėmusi net 70 proc. Lietuvos bendrovių.

Plačiau
„Lietuvos draudimas“ 2016 metais pasirašė 20 proc. daugiau įmokų ir uždirbo 8,2 mln. eurų grynojo pelno 2017 03 29

Didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, pagal tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus (IFRS) paruoštų finansinių ataskaitų audituotais duomenimis abejose savo rinkose – Lietuvoje ir Estijoje 2016 metais pasirašė 182,9 mln. eurų ne gyvybės draudimo įmokų ir uždirbo 8,2 mln. eurų grynojo pelno. Dažniausiai gyventojų ir verslo pasirenkama draudimo bendrovė Lietuvoje tęsė pelningą veiklą ir abejose savo rinkose sėkmingai augino valdomus ne gyvybės draudimo portfelius.

Plačiau
Statistika: vairuotojai subręsta perkopę 25 m. amžiaus ribą 2016 12 29

Dažniausiai į avarijas patenka kelerių metų patirtį turintys jauno amžiaus vairuotojai, parodė didžiausios šalyje ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ statistiniai duomenys. Tikimybė, kad jauno amžiaus vairuotojas sukels eismo įvykį, siekia net 1 iš 5. Avaringumui pastebimai sumažėti prireikia bent septynerių metų.

Plačiau
Per Nacionalinį miškasodį „Lietuvos draudimas“ planuoja pasodinti 50 tūkstančių medžių 2016 12 22

Didžiausia šalyje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ prisijungs prie kitų metų pavasarį vyksiančio Nacionalinio miškasodžio ir pasodins apie 50 tūkst. medžių sodinukų. Visose šalies miškų urėdijose tuo pačiu metu organizuojama medžių sodinimo iniciatyva vyks antrą kartą, joje dalyvauti kviečiami savanoriai ir įmonių darbuotojai. Prie pavasarį vyksiančio medžių sodinimo prisidės kiekvienas „Lietuvos draudimo“ klientas, kuris šią žiemą apdraus savo būstą.

Plačiau
Tyčinės avarijos: kaip jų išvengti? 2016 11 10

Didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ pastebi didėjantį sukčiavimo atvejų skaičių transporto žalose. Per praėjusius metus jų bendrovė nustatė net 450 arba 30 proc. daugiau nei 2014-aisiais. Tarp tokių atvejų išsiskyrė draudimo bendrovės nustatytos 65 avarijos, kurias, kaip įtariama, vairuotojai sukėlė tyčia ir kaip aukas įtraukdami kitus eismo dalyvius.
 

Plačiau
17-tosios eismo saugumo akcijos „Apsaugok mane“ metu nukentėjo 14 moksleivių 2016 10 05

Kasmetinės eismo saugumo akcijos „Apsaugok mane“ iniciatorė didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ sulaukė 14 pranešimų apie rugsėjį eismo įvykiuose nukentėjusius pėsčiuosius ar dviratininkus mokyklinio amžiaus vaikus. Visą rugsėjį moksleiviai visoje Lietuvoje buvo apdrausti nelaimingų atsitikimų draudimu eismo įvykiuose, ši 5000 eurų draudimo suma galiojo visiems daugiau nei 320 tūkstančių Lietuvos moksleivių. Akcija „Apsaugok mane“ siekiama paskatinti tiek vairuotojus, tiek tėvus, tiek moksleivius skirti ypatingą dėmesį saugumui keliuose.

Plačiau
„Lietuvos draudimo“ eksperimentas – „eismo užtrauktuko“ taisyklės laikosi 2 iš 3 vairuotojų 2016 09 28

Didžiausios šalyje ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ atliktas eksperimentas atskleidė malonų faktą apie vilniečių vairavimo kultūrą – susidarius spūsčiai vairuotojai elgiasi solidariai ir užleidžia vietą kitiems eismo dalyviams. Atlikus sankryžos Vilniaus Senamiestyje stebėjimą piko metu paaiškėjo, kad net 2 iš 3 vairuotojų buvo linkę prieš save įleisti ne pagrindiniu keliu važiavusius eismo dalyvius.

Plačiau
Rytoj prasideda 17-ta eismo saugumo akcija „Apsaugok mane“ 2016 08 31

Nuo rugsėjo 1-osios, daugiau nei 320 tūkst. moksleivių visoje Lietuvoje pradės kasdienes keliones į mokyklas. Siekiant padidinti jų saugumą, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo akcijos „Apsaugok mane“ mėnesiu – vairuotojai kviečiami būti itin dėmesingi kelyje, ypač šalia mokymo įstaigų. 17-tą kartą rengiamos akcijos iniciatoriai didžiausia šalyje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ypatingą dėmesį skirs jauniausių eismo dalyvių saugumui gatvėse.

Plačiau
„Lietuvos draudimo“ pirmąjį pusmetį pasirašė 88,8 mln. Eur įmokų, uždirbo 2,1 mln. Eur pelno 2016 08 05

Didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ pirmąjį 2016 m. pusmetį įvykdė savo strateginį siekį išlaikyti pelningą augimą. Per sausio-birželio mėnesius įmonė 88,8 mln. eurų ne gyvybės draudimo įmokų, klientams atlygino 50,8 mln. eurų patirtų nuostolių ir uždirbo 2,1 mln. eurų grynojo pelno.

Pasirašytos įmokos išaugo 35 proc. – nuo 65,9 mln. eurų, pasiektų 2015-ųjų pirmąjį pusmetį. Augimą labiausiai lėmė 2015 m. birželio 1 d. įsigytas Estijos filialas bei sėkminga bendrovės veikla Lietuvos rinkoje.

Plačiau
Penki dalykai namuose, kuriais turite pasirūpinti prieš atostogas 2016 07 29

Įsibėgėjus vasarai į šalį vis dažniau atplūsta ne tik karštų orų bangos, bet smarkiau įsisiautėja ir gamtos stichijos. Kaip pastebi didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė šalyje „Lietuvos draudimas“, grėsmę šalies gyventojų būstams ir juose esančiam turtui šiltuoju metų sezonu dažniausiai kelia audros.

Plačiau
„Lietuvos draudimas“: audros nuostoliai toliau auga ir sieks daugiau nei trečdalį milijono eurų 2016 06 20

Penktadienio vakarą ir naktį Lietuvoje praūžusios vėtros nuostoliai didžiausios šalies ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ klientams sieks ne mažiau kaip 300 tūkst. eurų – pirmadienį užregistruotų žalų skaičius pasiekė 700 žalų visoje Lietuvoje. Tiesa, draudikai per savaitgalį jau sureguliavo 150 daugiausiai smulkesnio pobūdžio žalų – tiems gyventojams, kurie pasirinko gauti draudimo išmoką į banko sąskaitą, nedelsiant pervesti žalos atlyginimai.

Plačiau

Pages