You are here

„Lietuvos draudimas“ apdraudė „Šokių ant ledo“ projekto dalyvius 2014 02 07

Didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ apdraudė LNK projekto „Šokiai ant ledo“ dalyvius ir trenerius nelaimingų atsitikimų draudimu. Sudėtingą dailiojo čiuožimo sporto šaką išbandysiantiems dalyviams visą projekto laikotarpį draudimo apsauga nuo sužalojimų galios repeticijų, laidų filmavimo metu bei kasdienėse situacijose. Bendra visų dalyvių draudimo suma siekia 3,5 mln. litų.

„Kai tenka žengti pirmuosius žingsnius ant ledo, tikimybė susižeisti, skaudžiai nukristi, išsinarinti ar paslysti padidėja keliasdešimt kartų. Šio projekto trenerius ir šokėjus apdraudėme nelaimingų atsitikimų draudimu, kuris galioja nuo sausio iki pat projekto pabaigos. Iš patirties žinome, kad sėkmingą dalyvavimą kartais sustabdo ir kasdienės netikėčiausios situacijos, todėl draudimo nuo traumų apsauga galioja ne tik treniruočių ir pasirodymų metu, bet ir visą parą visoje Lietuvos teritorijoje. Ruošdamiesi pasirodymams ant ledo tiek profesionalūs šokėjai, tiek būsimosios ledo žvaigždės neišvengė sumušimų ar smulkių sužalojimų, kai kuriais atvejais sužeidimai rimti, konsultuojamasi su medicinos ekspertais“, – sakė Jonas Stasinas, „Lietuvos draudimo“ Asmens žalų skyriaus vadovas.

Pasak draudimo eksperto, prognozuojama, kad šou dalyviams didžiausia tikimybė yra patirti įvairių raiščių, sausgyslių ar raumenų patempimus ar plyšimus, kaulų lūžius. 

„Televizijos žiūrovai dažnai nemato, kiek daug pastangų ir laiko dalyviai skiria pasiruošimui. Jie visi turi priprasti prie šalčio ir pačiūžų, bent tris mėnesius iki projekto starto kasdien treniruotis, mokytis sudėtingų suktukų, šuolių, plastiškų judesių, kurių metu ne visada pavyksta išvengti kritimų. Todėl nelaimingų atsitikimų draudimas yra svarbus tiek projekto organizatoriams, tiek ir dalyviams“, – sakė „Šokių ant ledo“ prodiuseris Laurynas Šeškus.

Atsitikus nelaimingam įvykiui projekto dalyvis ar jo įgaliotas asmuo apie įvykį praneša „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828. Įvykio užregistravimo procedūra telefonu vidutiniškai trunka apie 4 minutes, o draudimo išmoka išmokama gavus medikų išvadas.

Pirma – ledo ritulininko trauma

Pirmasis šiame projekte draudžiamasis įvykis užregistruotas likus kelioms dienoms iki projekto starto. Ledo ritulininkas Petras Nausėda pirmoje laidoje pasirodys su rankos ir peties įtvaru. Likus kelioms dienoms iki projekto starto vyras nesėkmingai krito ir patyrė rimtą peties traumą. Medicinos ekspertai prognozuoja, kad galėjo plyšti peties raiščiai, dėl šio įvykio atliekami išsamūs sveikatos tyrimai. Susižeidęs dalyvis kelias savaites nešios specialų įtvarą. Jis ir jo partnerė, šokių ant ledo žvaigždė Alisa Miškovska laukia gydytojų sprendimo. „Lietuvos draudimas“ pagal nelaimingų atsitikimų draudimo sutartį šiam dalyviui rezervavo 2,5 tūkst. litų draudimo išmoką, tačiau ši suma gali padidėti, jei būtų reikalinga operacija. 

Vasario 9 dieną ant ledo bus galima išvysti dainininkę Vaidą Genytę, operos solisto Merūno žmoną Eriką Vitulskienę, TV laidų vedėją Gintarę Gurevičiūtę, LNK sporto žinių vedėją Astą Žukaitę-Nalivaikienę, verslininką Daumantą Mikučionį, magą Mantą Wizzard, politiką Stanislovą Buškevičių, sportinių šokių atstovus Vytautą Mackonį ir Kateriną Voropaj.

„Lietuvos draudimas“ yra pirmaujanti šalies ne gyvybės draudimo bendrovė, savo paslaugas teikianti pusei milijono privačių ir verslo klientų ir per metus atlyginanti klientams žalų už beveik 200 mln. litų. Klientais kasdien rūpinasi daugiau nei 1100 „Lietuvos draudimo darbuotojų. „Lietuvos draudimas“ du kartus iš eilės pelnė „Geriausio darbdavio“ apdovanojimą, yra patekęs į geriausių Vidurio ir Rytų Europos darbdavių dešimtuką. „Lietuvos draudimas“ priklauso vienai didžiausių pasaulio draudimo grupių RSA, kuri savo filialus turi 33 šalyse ir aptarnauja daugiau kaip 20 mln. klientų iš 140 pasaulio šalių. Įkurtas prieš 300 metų, RSA yra  vienas iš didžiausią patirtį pasaulyje sukaupusių draudimo aljansų ir vienas iš pripažintų pasaulio draudimo rinkos vizionierių.

Daugiau informacijos:
Ingrida Žaltauskaitė
AB „Lietuvos draudimas“
Atstovė ryšiams su visuomene
Tel.: 8 688 60 631
Mob.: +370 614 52 996
El. p.: Ingrida.Zaltauskaite@ld.lt