You are here

„Lietuvos draudimas“ pristatė naujos kartos interneto svetainę 2013 07 10

Didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ vartotojams pristatė iš esmės atnaujintą ir vieną pirmųjų tokio technologinio sprendimo Lietuvoje interneto svetainę. Interneto svetainės dizainas ir programavimo sprendiniai buvo sukurti remiantis geriausia RSA grupės interneto svetainių visame pasaulyje praktika ir patirtimi – jis pritaikytas visiems mobiliesiems įrenginiams – planšetėms ar mobiliesiems telefonams.

„Apsilankę naujoje mūsų svetainėje klientai pirmiausia pamatys vizualinį skirtumą, tačiau esminis puslapio  pranašumas yra plika akimi nematomas ir slypi technologiniuose sprendiniuose, kurie specialistų yra pripažįstami kaip pažangiausi ir naujausi pasaulyje šiuo metu. Kurdami šią svetainę orientavomės į vartotojų poreikius ir galvojome apie klientą, kuris nori patogaus ir paprasto įrankio, taip pat rėmėmės vartotojų patyrimų tyrimais, kurie parodė pagrindinius principus, kokia turi būti erdvė, kad klientui būtų komfortabilu ir paprasta joje rasti viską apie tai, ko jis ieško“, – sako „Lietuvos draudimo“ Strategijos, klientų ir marketingo departamento direktorė Aurelija Kazlauskienė.

Interneto svetainė sukurta bendradarbiaujant su kitomis RSA grupės, kuriai priklauso ir „Lietuvos draudimas“, narėmis bei remiantis jų patirtimi ir, pasak Didžiosios Britanijos interneto programuotojų, šiuo metu yra viena iš novatoriškiausių RSA grupės korporatyvinių svetainių visame pasaulyje. RSA grupės šalių patirtis rodo, jog pagal pasitelktą struktūros ir dizaino standartą kurti puslapiai padeda klientams lengviau ir greičiau orientuotis, o tuo pačiu ir 15-25% labiau skatina domėtis bendrovės paslaugomis. 

    „Lietuvos draudimo“ svetainė išsiskiria adaptyviu dizainu – puslapis pats atpažįsta ekraną, kuriuo vartotojas naršo tinklalapyje

„Novatoriškiausias mūsų sprendimas šiuose virtualiuose mūsų namuose, kuriuo didžiuojamės – adaptyvus svetainės dizainas, kurį įdiegėme pirmi iš draudimo bendrovių ir apskritai vieni pirmųjų Lietuvoje. Ši technologinė aplinkybė lemia, kad puslapis pats atpažįsta ekraną, per kurį yra vartomas ir pagal tai prisitaiko adaptuodamas visą reikalingą informaciją, ikonas, darbalaukius bei iliustracijas. Tokiu būdu puslapio vaizdas nėra sumažinamas ir išlieka lengvai skaitomas jį naršant net per mobilųjį telefoną. Nors dabar tai vis dar atrodo kaip naujovė, tačiau taip sparčiai augant interneto vartojimui per mobilius įrenginius, greitu metu tai taps tiesiog būtinybe. Nuo šiol vartotojams naudojantis bet kuriuo įrankiu, nebereikia siųstis ar įdiegti jokių specialių papildomų programėlių“, – sako A. Kazlauskienė.

Svetainėje bet kuriuo paros metu patogiai klientams galima pasitikrinti draudimo kainą, gauti konsultaciją ir pranešti apie patirtą žalą. Šiuo metu internetu parduodama draudimo polisų dalis sudaro apie 2 proc., tačiau stipriai auga ir iki 2015 metų turėtų sudaryti apie 9-10 proc. „Lietuvos draudimas“ pirmąjį šių metų pusmetį, lyginant su 2012 metų pirmuoju pusmečiu, internetu pasirašė 60 proc. daugiau draudimo įmokų.

„Lietuvos draudimas“ yra pirmaujanti šalies ne gyvybės draudimo bendrovė, savo paslaugas teikianti daugiau nei pusei milijono privačių ir verslo klientų ir per metus atlyginanti klientams žalų už beveik 200 mln. litų. Klientais kasdien rūpinasi daugiau nei 1100 „Lietuvos draudimo darbuotojų. „Lietuvos draudimas“ pripažintas „Geriausiu darbdaviu‘2012“ ir išrinktas į geriausių Vidurio ir Rytų Europos darbdavių dešimtuką. „Lietuvos draudimas“ priklauso vienai didžiausių pasaulio draudimo grupių RSA, kuri savo filialus turi 33 šalyse ir aptarnauja daugiau kaip 20 mln. klientų iš 150 pasaulio šalių. Įkurtas prieš 300 metų, RSA yra  didžiausią patirtį turintis draudimo aljansas ir vienas iš pripažintų pasaulio draudimo rinkos vizionierių.

Daugiau informacijos:

Ingrida Žaltauskaitė
Atstovė ryšiams su visuomene
AB „Lietuvos draudimas“
Mob.: +370 614 52 996
El. p.: Ingrida.Zaltauskaite@ld.lt