You are here

„Lietuvos draudimas“: uragano nuostoliai du kartus didesni nei praėjusio savaitgalio audros 2015 01 12

Savaitgalį per Lietuvą prasiautęs uraganas „Feliksas“ „Lietuvos draudimo“ klientams, prognozuojama, sukėlė nuostolių už daugiau nei 120 tūkstančių eurų, registruodama pranešimus apie patirtą žalą skaičiuoja bendrovė „Lietuvos draudimas“. Per kelias ryto valandas į „Lietuvos draudimo“ Žalų centrą kreipėsi ar internetu apie savo patirtą žalą pranešė apie 170 klientų.

„Preliminariai skaičiuojame, kad ne mažiau nei 300 pranešimų sulauksime dėl „Felikso“ padarytos žalos, o tai yra 3 kartus daugiau nei praėjusio savaitgalio audros žalos. Kol kas labai didelių žalų nesame užfiksavę, smarkiausiai nukentėjo gamybinės patalpos Tauragės apskrityje, kur vėjas nuplėšė stogo dangą. Pranešimai iš gyventojų daugiausiai yra apie apgadintus stogus, apgriautus kaminus, nuplėštas apdailos ar stogų detales. Vidutinė šiuo metu fiksuojama žala turtui – 380 eurų, maždaug tiek, kiek ir ankstesnių audrų žalų vidurkis“, –sako „Lietuvos draudimo“ Žalų departamento direktorius Artūras Juodeikis.

Uraganas „Feliksas“ daugiausiai žalos padarė pajūrio zonos gyventojams, daugiausiai registruojama pranešimų iš Klaipėdos, Šilutės, Tauragės, kitų pajūrio rajonų, taip pat savo žalų skaičiumi išsiskiria Kauno apylinkės.

Prieš savaitę Lietuvą aplankiusi audra, kuri nebuvo sustiprėjusi iki uragano, „Lietuvos draudimo“ klientams padarė žalos už beveik 50 tūkstančių eurų, jos metu bendrovė sureguliavo daugiau nei 150 klientų patirtas žalas.

„Lietuvos draudimas“ yra didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė, tris kartus iš eilės pelniusi „Geriausio darbdavio“ apdovanojimą, taip pat pripažinta geriausiu Vidurio ir Rytų Europos darbdaviu 2013 metais. „Lietuvos draudimo“ paslaugomis naudojasi beveik pusė milijono klientų, o per metus bendrovė jiems atlygina apie 60 milijonų eurų nuostolių.

Daugiau informacijos:
Ingrida Žaltauskaitė
AB „Lietuvos draudimas“
Atstovė ryšiams su visuomene
Tel.: 8 688 60 631,
Mob.: +370 614 52 996
El. p.: Ingrida.Zaltauskaite@ld.lt