You are here

„Lietuvos draudimo“ Verslo klientų departamentui vadovaus Laurynas Šeškevičius 2018 05 21

Didžiausios šalies ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ Verslo klientų departamentui nuo gegužės 21 dienos vadovauja Laurynas Šeškevičius.

Laurynas Šeškevičius yra baigęs Kauno technologijos universiteto Tarptautinių studijų centro studijas. Jis yra baigęs vadovų MBA programą „Baltic Management Institute“. Laurynas Šeškevičius yra sukaupęs daugiau nei 15 metų vadovavimo patirtį vienoje didžiausių telekomunikacijų bendrovių Lietuvoje bei paslaugų įmonėse.

Savo karjerą Laurynas Šeškevičius pradėjo telekomunikacijų bendrovėje TEO (dabartinė Telia), vadovavo bendrovei „Lintel”. Pastaraisiais metais L. Šeškevičiaus karjera tęsėsi medicinos srityje - prieš prisijungdamas prie „Lietuvos draudimo“ jis buvo Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktoriaus pavaduotojas rinkodarai ir Valdybos narys bei klinikos Your Choice Clinic ltd. Airijoje valdybos narys.

Laurynas Šeškevičius „Lietuvos draudime“ bus atsakingas už verslo pardavimus, partnerystę su brokeriais, pardavimus korporatyviniams klientams.

„Lietuvos draudimas“ savo paslaugas teikia daugiau nei 582 tūkstančiams privačių ir verslo klientų Lietuvoje. Bendrovėje dirba daugiau nei 1000 darbuotojų. „Lietuvos draudimas“ Lietuvoje 2017 metais valdė 31 proc. ne gyvybės draudimo rinkos ir buvo didžiausia draudimo bendrovė Baltijos šalyse. „Lietuvos draudimas“ yra rinkos lyderis tiek pagal pardavimus verslo klientams, tiek privatiems. „Lietuvos draudimas“ yra pelnęs Geriausio darbdavio 2017 apdovanojimą Baltijos šalyse.