You are here

Pabėgėliams iš Ukrainos – nemokamas 30 dienų privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas 2022 03 29

„Lietuvos draudimas“ dar kartą tiesia pagalbos ranką Ukrainos žmonėms ir karo pabėgėliams, kurie į Lietuvą atvyko savo automobiliais, dovanoja 30 dienų privalomąjį vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą, kad nuo karo pabėgę žmonės mūsų šalyje jaustųsi saugiau ir tvirčiau.

Jau nuo kovo 24 dienos Ukrainos piliečiai gali kreiptis į „Lietuvos draudimą“ ir nemokamai gauti 30 dienų privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo polisą. Pabėgėlio statusas tam nėra reikalingas – užtenka, kad draudžiama transporto priemonė būtų registruota Ukrainoje, o ją draudžiantis žmogus būtų Ukrainos pilietis.
„Šiuo metu Lietuvoje prieglobstį rado daugiau kaip 30 000 karo pabėgėlių iš Ukrainos. Tarp jų yra atvykusiųjų savo automobiliais, kurie mūsų šalyje eisme gali dalyvauti tik turėdami privalomąjį transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimą, užtikrinantį, kad, įvykus eismo įvykiui, bus atlyginta kitų asmenų turtui ar sveikatai padaryta žala. Suteikdami nemokamą draudimo polisą mėnesiui norime, kad gyvenimo mūsų šalyje pradžia Ukrainos piliečiams būtų kuo patogesnė ir saugesnė“, – komentuoja „Lietuvos draudimo“ Strategijos, klientų ir marketingo departamento direktorė Aurelija Kazlauskienė.

Ukrainos piliečiai dėl privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo gali kreiptis į „Lietuvos draudimo“ konsultantus visoje Lietuvoje arba patys užpildyti specialią formą bendrovės interneto svetainėje adresu https://www.ld.lt/ukrainieciams-dovanojame-privalomoji-vairuotoju-civili..., kad su jais susisiektų „Lietuvos draudimo“ atstovai dėl draudimo poliso sudarymo.

Šiam nemokamai suteikiamam draudimo polisui galioja standartinės „Lietuvos draudimo“ privalomoji vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo sąlygos.