1828

Garaže – automobilis, dviračiai ir paspirtukai, o draudimas – vienas. Kaip tai veikia?

Garaže – automobilis, dviračiai ir paspirtukai, o draudimas – vienas. Kaip tai veikia?

Vilniečiai Marius ir Rasa iš tolo aplenkia įvairių suvenyrų pardavėjus ir net į Kaziuko mugę neina. Nors Rasa pripažįsta, kad toks įprotis keistas, tačiau Marius iškart prisimena ne itin malonią patirtį. Prieš kelerius metus atostogaudami kurorte sutuoktiniai išsinuomojo porą riedžių. Marius taip įsilėkė, kad nesuvaldė riedžio ir netyčia užkliudė lauko prekyvietę su moliniais suvenyrais.

Šeima tuo metu neturėjo asmens civilinės atsakomybės draudimo, tad nuostolius teko atlyginti iš savo kišenės. Todėl pratęsdamas vairuotojo privalomojo civilinės atsakomybės draudimo sutartį Marius mūsų konsultantų nuolat klausdavo, ar galima apsidrausti ir riedį, dviratį ar paspirtuką. Atsakome: galima. Nėra skirtumo ką vairuojate, yra skirtumas, kur draustis.

Apsidraudus vairuotojo privalomojo civilinės atsakomybės draudimu suteikiame papildomą paslaugą – asmens civilinės atsakomybės draudimą.

#LDpaprastai

Todėl kai darbo dienomis Rasa paspirtuku rieda savo biuro link, o savaitgaliais su Mariumi automobiliu vyksta į svečius, ji yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu, kuris atlygina žalą kitiems, nesvarbu, ką vairuojate – automobilį, paspirtuką, dviratį.  Apdraustas yra ir poros pasivažinėjimas dviračiais parke. Kaip tai veikia? Paprastai.

Apsidraudus vairuotojo privalomojo civilinės atsakomybės draudimu suteikiame papildomą paslaugą – asmens civilinės atsakomybės draudimą, galiojantį visiems šeimos nariams Lietuvoje važiuojant dviračiu, riedlente, riedučiais, riedžiu, paprastu arba elektriniu paspirtuku. Tad jeigu panašus incidentas su molinukais Mariui atsitiktų šiandien, mes atlygintume prekeivio moliniais suvenyrais patirtus nuostolius.

Privalomasis vairuotojų draudimas