1828

Ką gali apdrausti daugiabučio namo savininkų bendrija?

Ką gali apdrausti daugiabučio namo savininkų bendrija?

Ką gali apdrausti daugiabučio namo savininkų bendrija? Lietuvoje veikia tūkstančiai daugiabučių namų savininkų bendrijų. Kiekvienos bendrijos valdyba ir pirmininkas susiduria su panašiais rūpesčiais. Pasitaiko, kad bendrijos turtą nuniokoja vandalai – sulaužo suoliukus ar dažais išteplioja namo sienas. Bendruomenės turtas tampa vagių taikiniu. Todėl vis dažniau į mus kreipiasi bendrijų atstovai, kurie teiraujasi, kaip galima apdrausti visiems gyventojams priklausantį turtą.

Bendrijos turtą galima apdrausti nuo tokių pačių rizikų kaip ir namų turtą.

#LDpaprastai

Kai daugiabučio namo bendrijos pirmininkas ima vardinti turtą, mes įsitikiname, kokia didelė atsakomybė jam tenka. Vaikų žaidimo aikštelė, želdiniai, automobilių stovėjimo aikštelė, automatiniai garažo vartai ir kiemo užkardai, kiemo ir laiptinių apšvietimas, elektros instaliacijos, šilumos mazgas – visa tai reikia prižiūrėti ir rūpintis. Nelengva. Bendrijos prašo mūsų pagalbos. Mes visada esame pasirengę išklausyti, patarti ir padėti. Mes galime apdrausti bendrijos turtą nuo įvairių rizikų: vagystės, vandens ir ugnies žalų, stichinių nelaimių.

Su bendrijos pirmininku bendraujame kaip su juridinio asmens atstovu. Juridinis asmuo turi visas galimybes apdrausti savo turtą. Mūsų specialistai įvertins draudimo sąlygas ir parengs sutartį.

Jei aktualu, galite palikti užklausą jau dabar.