You are here

„PRADINUKŲ DRAUDIMO“ PROGRAMA

Pirmieji metai mokykloje – didelis išbandymas ir moksleiviui, ir jo tėvams. Suprasdami tai, prisidedame kuriant didesnį saugumo jausmą mokinių šeimose, mokykloje bei už jos ribų ir visiems dalyvaujantiems programoje pradinukams DOVANOJAME NELAIMINGŲ ATSITIKIMŲ DRAUDIMĄ EISMO ĮVYKIO METU:

  • Draudimo apsauga galioja 9 mėnesius nuo jos aktyvavimo bet kurioje Lietuvos vietoje, bet kuriuo paros metu;
  • Draudimo suma – iki 5 000 Eur patyrus kūno sužalojimą ir 5 000 Eur mirties atveju;
  • Apsauga galioja vaikui keliaujant pėsčiomis, važiuojant ar vežamam dviračiu ir įvykus eismo įvykiui, kuris yra registruotas policijoje;
  • Draudimo išmoka išmokama neatsižvelgiant į tai, kas yra eismo įvykio kaltininkas.

Susipažinkite su „Pradinukų draudimo“ programos sąlygomis.

Dalyvauti „Pradinukų draudimo“ programoje paprasta ir nieko nekainuoja – tiesiog užpildykite žemiau esančią registracijos formą ir netrukus su Jumis susisieksime dėl nemokamos draudimo apsaugos aktyvavimo.

REGISTRACIJA Į PRADINUKŲ DRAUDIMO“ PROGRAMĄ 2019-2020 MOKSLO METAIS JAU BAIGĖSI.

Jei 2019-2020 m. m. nespėjote sudalyvauti Programoje ir pasinaudoti jos teikiamomis naudomis, tą galėsite padaryti jau nuo 2020-2021 m. m. pradžios. Sekite naujienas.


JEI TURITE KLAUSIMŲ – ATSAKYSIME!

Kilus klausimams dėl dalyvavimo programoje sąlygų bei kitais su „Pradinukų draudimo“ programa susijusiais klausimais, prašome skambinti mums trumpuoju tel. 1828 arba rašykite el. paštu pradinukai@ld.lt.

NUTIKUS ĮVYKIUI
Jei apdraustas mokinys pateko į eismo įvykį, prašome apie tai pranešti „Lietuvos draudimui“ per 20 kalendorinių dienų Jums patogiausiu būdu: trumpuoju numeriu 1828 (darbo dienomis), www.ld.lt skiltyje „Praneškite apie įvykį“ arba www.savasld.lt. Įsitikinkite, jog įvykis yra registruotas policijoje.