You are here

Sveikatos draudimas

Sveikata – kokybiško gyvenimo pagrindas, todėl svarbu ja rūpintis nuolat.

Sveikatos draudimas suteikia galimybę Jums ar visai Jūsų šeimai greičiau ir patogiau gauti su sveikata susijusias paslaugas – gydytis pasirinktose sveikatos priežiūros įstaigose, lankytis pas gydytojus specialistus, atlikti įvairius tyrimus, pirkti vaistus, naudotis kitomis sveikatos stiprinimo paslaugomis. Sveikatos draudimą galima įsigyti tiek sau, tiek ir šeimos nariams, o taip pat dovanoti tėvams ar kietiems artimiesiems.
SVARBU: Jeigu Jus apdraudė darbdavys, Jums galioja darbuotojų sveikatos draudimo sąlygos.

Kodėl verta draustis „Lietuvos draudimo” sveikatos draudimu?

  • Vieninteliai rinkoje netaikome limito ambulatorinėms paslaugoms, taigi bendrosios praktikos gydytojų ir specialistų konsultacijos, diagnostiniai ir laboratoriniai tyrimai gali būti suteikti tiek kartų, kiek reikia.
  • Galimybė pasirinkti patogiausią gydymo įstaigą – galimybė naudotis tiek valstybinių, tiek privačių įstaigų paslaugomis.
  • Gydymo paslaugos – greitai ir kokybiškai. Pasirinkus mokamas specialistų paslaugas (kurias kompensuoja sveikatos draudimas) laukimo laikas kur kas trumpesnis. Be to – tai galimybė rinktis kokybišką, modernų gydymą.

Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828

 

Kompensuojamos paslaugos:

  • Ambulatorinė pagalba. Tai paslaugos gydymo įstaigose – gydytojų ir kitų specialistų konsultacijos susirgus, laboratoriniai, diagnostiniai tyrimai ir procedūros turint siuntimą (pavyzdžiui, traumatologo konsultacija, paskirti kraujo, rentgenologiniai tyrimai).
  • Dantų gydymas. Dantų gydymas ir burnos higiena, dantų protezavimas, ortodontinis gydymas (pavyzdžiui, dantų panoraminė nuotrauka, ištraukus dantį dedamas danties implantas, dėl neteisingo sąkandžio dedami breketai ir kt.).
  • Reabilitacijos paslaugos. Dėl nustatytos ligos būtinos reabilitacinio gydymo procedūros – fizioterapijos, ergoterapijos, kineziterapijos paslaugos, gydomosios mankštos, procedūros, druskų kambariai, reabilitacijos įrangos nuoma (pavyzdžiui, ramentų nuoma lūžus kojai.
  • Vaistai ir medicinos priemonės. Vaistinėse, pagal gydytojo receptą, įsigyjami vaistai bei medicinos priemonės (pavyzdžiui, vaistai kraujospūdžiui mažinti, pooperacinis pleistras, tvarsčiai, po ligos susilpnėjusiam imunitetui stiprinti skirti vaistai).

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

Registracija pas gydytoją

Suraskite gydytoją ir registruokitės internetu

Registruotis vizitui

Sveikatos draudimo partneriai

 Daugiau kaip 600 partnerių įstaigų skyrių visoje Lietuvoje suteikia galimybę greitai ir patogiai gauti paslaugas tiek privačiose, tiek valstybinėse medicinos įstaigose.