You are here

Tautiniai pavasarinio vairavimo ypatumai

Kas nutinka, kai dvi energingos damos nutaria išbandyti save ralyje Paryžius-Svėdasai-Dakaras? Ir pradeda ruoštis istoriniam startui pavasariniuose lietuviškuose keliuose? „Lietuvos draudimas“ pristato 6 serijų  autoepopėją, kurioje ašaras veja avarijos, avarijas – aukštakulniai, o pastarieji nuolat pataiko į kelio duobes. Paremta tikrais įvykiais, nebandykite šito pakartoti nei namuose, nei keliuose.

Pirma serija: Greitis ir duobė
Antra serija: Bakas ir vakuumas
Trečia serija: Raktai ir vienatvė
Ketvirta serija: Kulnai ir ratai
Penkta serija: Godus purvo glėbys
Šešta serija: Mano stora lietuviška duobė

Pirma serija: Greitis ir duobė

Gazas! Greitis! Duobė? Negi ralis Paryžius-Svėdasai-Dakaras pasibaigs net neprasidėjęs? O filmas apie šį istorinį startą taip ir neišvys ekranų? Nė velnio! Jūs dar nepažįstat mūsų ekipažo – energingų damų Aldos ir Rimos! Joms nebaisios treniruotės pavasariniuose lietuviškuose keliuose. Ir įkyriai persekiojantys nuotykiai nebaisūs. 
„Lietuvos draudimo“ tikrais įvykiais paremtos autoepopėjos pirmoji serija - apie greitį ir duobę.
Daugiau nuotykių iš pasiruošimo raliui Paryžius-Dakaras – socialiniame tinkle „Facebook“.
Daugiau informacijos apie tai, kas gali padėti po susitikimo su duobe

Antra serija: Bakas ir vakuumas

„Ten dar liko nors lašelis benzino?“ Ne, tai ne klausimas, kurį uždavė Karlsonas, kai sustojo jo propeleris ir jis buvo priverstas kietai nutūpti ant stogo. Taip, tai klausimas, kuris kilo mūsų ekipažui Aldai ir Rimai, kai jų automobilis duso, duso ir užduso. Ką darys mūsų damos, kurių vienintelė atsarginė kuro talpa yra „Chanel Nr 5“ kvepalų buteliukas, o ir to oktaninis skaičius aiškiai per mažas? Nuotykiai su tuščiu baku tik prasideda.
Pristatome jums naują „Lietuvos draudimo“ autoepopėjos „Pavasariniai vairavimo ypatumai“ seriją.
Daugiau informacijos apie tai, kaip finišą pasiekti net automobilio bake pasibaigus degalams

Trečia serija: Raktai ir vienatvė

Nėra blogesnės vietos palikti automobilio raktelius nei to paties automobilio bagažinė. Kuri ėmė ir užsitrenkė. Prieš pat nosį. Ir dar privėrė skverną. Ir dar... Stop. Negandų, užgriuvusių mūsų ekipažą – Aldą ir Rimą – jau ir taip daugiau nei gali pakelti jų gležni pečiai. Bet ar jos atlaikys? Ar durys atsidarys?
Visi atsakymai trečiojoje „Lietuvos draudimo“ autoepopėjos „Pavasariniai vairavimo ypatumai“ serijoje. 
Daugiau informacijos apie tai, kas gali išvaduoti užsitrenkus mašinos rakteliams

Ketvirta serija: Kulnai ir ratai

Klausimas: Ko labiausiai nemėgsta padangos? Vinių, spyglių, duobių?
Atsakymas: Taip. Ir dar smailių aukštakulnių. Pasirodo, jeigu kulnai tikrai aštrūs, o jų savininkė pakankamai energinga, net pati tvirčiausia padanga tik atsidus ir išleis paskutinį kvapą.
Išvada: Nešokinėkit ant padangų su aukštakulniais. Verčiau tiesiog paskambinkit „Lietuvos Draudimui“.
Pristatome ketvirtąją „Lietuvos draudimo“ autoepopėjos „Pavasariniai vairavimo ypatumai“ seriją. 
Daugiau informacijos apie tai, kas gali padėti netikėtai pradūrus ratą

Penkta serija: Godus purvo glėbys

Kai automobilis įklimpsta, jo arklio jėgų nebepakanka. O jeigu jis įklimpsta į pavasarinę žliugena virtusią žemę, nepakanka ir įkinkyto arklio jėgos. Mūsų ekipažas – Alda ir Rima – per abi turi nebent ketvirtį mažo kumeliuko galios. Tačiau nėra kur dėtis, reikia remti gležnus moteriškus pečius, įsispirti kulniukais į dirvožemį ir stumti savo automobilį ten, kur ilgesingai alsuoja sausas asfaltas.
Ar pavyks ekipažui išsivaduoti iš purvo gniaužtų žiūrėkite penktoje „Lietuvos draudimo“ autoepopėjos „Pavasariniai vairavimo ypatumai“ serijoje. 

Daugiau informacijos apie tai, kas gali padėti netikėtai užklimpus purve

Šešta serija: Mano stora lietuviška duobė

Sunku patikėti, tačiau Alda ir Rima pirmą pasiruošimo Dakarui etapą įveikė be traumų ir avarijų (smulkūs techniniai nesklandumai ir nulaužtas nagas nesiskaito). Belakstydamos Lietuvos keliais, jos suskaičiavo visas pavasarines duobes, atmintinai išmoko, kiek kuro talpina kvepalų buteliukas ir naktį pažadintos suteiktų pirmąją techninę pagalbą įklimpusiems šalia kelio. Ir vis dėlto – tai startuos jos garsiajame ralyje? Ar mums teks laukti naujo serialo sezono?

Daugiau informacijos apie tai, kas gali padėti po susitikimo su duobe