You are here

Sprendimai korporatyviniams klientams

„Lietuvos draudime“ jau daugelį metų dirba profesionalų komanda, kuri specialiai paruošta aptarnauti korporatyvinio verslo klientus. Kiekvienas korporatyvinis klientas turi savo kuratorių, kuris rūpinasi draudimo sprendimais ir koordinuoja kliento aptarnavimą.

Profesionalumas ir kokybė
Mūsų komanda turi ilgametę patirtį valdyti sudėtingas verslo draudimo rizikas tiesiogiai ar bendradarbiaudama kartu su mūsų partneriais – brokeriais.

Esame lyderis korporatyvinių klientų draudimo segmente – pelnėme klientų pasitikėjimą dėl kokybiškų draudimo paslaugų, finansinio pajėgumo laiku atlyginti didelius nuostolius ir rūpestingo požiūrio į klientą.

Teikiame paslaugas Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse
Tarptautiniams klientams, kurie verslą koordinuoja iš Lietuvos Latvijoje ir Estijoje, teikiame draudimo sprendimus, kurie apima visas tris šalis.

Gaukite pasiūlymą

„Lietuvos draudimas“ yra lyderis verslo klientų segmente

Daugiau nei 50 proc. korporatyvinių klientų pasirinko mus kaip savo draudimo partnerį.

Finansiniai pajėgumai ir patirtis

Esame pajėgūs laiku atlyginti ne tik mažas žalas, bet ir katastrofų sukeltus nuostolius. Verslo klientams kasmet atlyginame apie 20 mln. Eur nuostolių.

 

Žalos administravimas

Profesionali žalų ekspertų komanda turi patirtį, kaip greitai ir laiku padėti įmonei, kai atsitinka nestandartinės žalos ir patiriami dideli nuostoliai.

Susisiekite su mumis

Reikia konsultacijos? Susisiekite su arčiausiai Jūsų esančiu draudimo ekspertu.