You are here

Informacija apdraustiesiems

Didelis partnerių tinklas
Daugiau kaip 600 partnerių įstaigų skyrių visoje Lietuvoje suteikia galimybę greitai ir patogiai gauti paslaugas tiek privačiose, tiek valstybinėse medicinos įstaigose.

Galite registruotis pas gydytoją internetu.


Nėra ambulatorinių paslaugų limito

Tai labai patogu – galima kreiptis į gydymo įstaigą vos pajutus pirmuosius negalavimo simptomus.

Patogus atsiskaitymas už paslaugas

 • Kreipusis į „Lietuvos draudimo“ partnerių įstaigas ir pasinaudojus sveikatos draudimo kortele, su įstaiga tiesiogiai atsiskaito pati draudimo bendrovė.
 • Pasinaudojus ne „Lietuvos draudimo“ partnerių įstaigų paslaugomis, ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų užpildykite prašymo kompensuoti formą šioje svetainėje, savitarnoje www.savasld.lt arba užpildykite šį prašymą ir atsiųskite pasirašytą el. paštu ldsveikata@ld.lt. Kartu pridėkite reikiamus dokumentus, tokius kaip gydytojo siuntimas, medicininis išrašas, receptas (arba jo kopija), patirtų išlaidų kvitas ir kt. – šiuos dokumentus reikia saugoti vienus metus. Įvertinę prašymą ir gautus dokumentus, pagrįstas išlaidas atlyginsime per 15 kalendorinių dienų.

Galimybė sutaupyti
Pateikus sveikatos draudimo kortelę taikomos kai kurių partnerių paslaugų, kurių nekompensuoja draudimas, nuolaidos.

Kompensuojamos paslaugos:

 • Ambulatorinė pagalba (privaloma dalis). Tai paslaugos gydymo įstaigose – gydytojų ir kitų specialistų konsultacijos susirgus, laboratoriniai, diagnostiniai tyrimai ir procedūros turint siuntimą (pavyzdžiui, traumatologo konsultacija, paskirti kraujo, rentgenologiniai tyrimai).
 • Stacionarinis gydymas (pasirenkama dalis).Paslaugos ligoninėse – slaugytojų ir gydytojų specialistų paslaugos, laboratoriniai, diagnostiniai tyrimai, vaistiniai preparatai ir medicinos pagalbos priemonės, chirurginis gydymas, atskira palata, maitinimas gydymo įstaigoje (pavyzdžiui, plyšus čiurnos raiščiams, būtina operacija, medicinos priemonės, vaistai, geresnė palata ir maistas).
 • Dantų gydymas (pasirenkama dalis). Dantų gydymas ir burnos higiena, dantų protezavimas, ortodontinis gydymas (pavyzdžiui, dantų panoraminė nuotrauka, ištraukus dantį dedamas danties implantas, dėl neteisingo sąkandžio dedami breketai ir kt.).
 • Reabilitacijos paslaugos (pasirenkama dalis). Dėl nustatytos ligos būtinos reabilitacinio gydymo procedūros – fizioterapijos, ergoterapijos, kineziterapijos paslaugos, gydomosios mankštos, druskų kambariai, reabilitacijos įrangos nuoma (pavyzdžiui, ramentų nuoma lūžus kojai).
 • Vaistai ir medicinos priemonės (pasirenkama dalis). Vaistinėse, pagal gydytojo receptą, įsigyjami vaistai bei medicinos priemonės (pavyzdžiui, vaistai kraujospūdžiui mažinti, pooperacinis pleistras, tvarsčiai, po ligos susilpnėjusiam imunitetui stiprinti skirti vaistai).
 • Darbuotojų profilaktinė sveikatos patikra (pasirenkama dalis). Privalomųjų darbuotojų sveikatos patikros Jūsų pasirinktoje, iš anksto suderintoje gydymo įstaigoje.
 • Optikos priemonės ir paslaugos (pasirenkama dalis). Akinių ir kontaktinių lęšių parinkimas, įsigijimas, gamyba, akinių taisymas (pavyzdžiui, korekcinių akinių, gydytojo paskirtų trumparegystei gydyti, gamyba).
 • Sveikatinimo paslaugos (pasirenkama dalis). Sveikatos gerinimo paslaugos – gydomieji masažai, druskų kambariai, gydomosios mankštos.
 • Nėštumo priežiūros paslaugos (pasirenkama dalis). Nėščiųjų apžiūra, gydytojų konsultacijos, nėštumo stebėsenos tyrimai, nėščiųjų mankšta ir vandens aerobika, nėštumo komplikacijų diagnostika ir gydymas, gimdymo priežiūra, vienvietė arba dvivietė palata.
 • Papildomos medicinos paslaugos (pasirenkama dalis). Gali būti pasirinktos paslaugos bendru limitu, tokiu atveju, tai būtų visos minėtos sveikatos priežiūros paslaugos: gydytojų konsultacijos ir tyrimai, dantų gydymas, reabilitacinis gydymas, optikų, vaistinių paslaugos ir prekės, sveikatingumo paslaugos ir t.t. Arba galima pasirinkti atskiras paslaugas, numatytas šioje paslaugų grupėje:
  1. profilaktinius patikrinimus,
  2. vaistinėse įsigytus vaistus be recepto, vitaminus ir maisto papildus, medicinos priemones,
  3. vakcinas.
 • Kitos paslaugos (pasirenkama dalis). Sporto užsiėmimai sporto ir sveikatingumo klubuose, transporto išlaidų apmokėjimas į (iš) gydymo įstaigą (įstaigos), įskaitant automobilio statymo išlaidas, vaikų nuvežimą į mokyklą patyrus nedarbingumą (pavyzdžiui, plaukimo užsiėmimai nugarai stiprinti, taksi paslaugos, jei patyrus traumą reikia vykti į gydymo įstaigą perrišti).

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

Jei pametėte sveikatos draudimo kortelę, skambinkite tel. 1828 arba užpildykite šį prašymą ir pasirašę atsiųskite jį Jus aptarnaujančiam draudimo atstovui arba el. paštu info@ld.lt.