You are here

Informacija apdraustiesiems

Džiaugiamės, galėdami padėti Jums pasirūpinti savo sveikata ir pateikiame keletą iš naudų, kurias gaunate su „Lietuvos draudimo“ sveikatos draudimu:

Tik „Lietuvos draudime“ nėra ambulatorinių paslaugų limito
Tai labai patogu – galima kreiptis į gydymo įstaigą vos pajutus pirmuosius negalavimo simptomus.

Didelis partnerių tinklas
Daugiau kaip 600 partnerių įstaigų skyrių visoje Lietuvoje suteikia galimybę greitai ir patogiai gauti paslaugas tiek privačiose, tiek valstybinėse medicinos įstaigose.

Gydymo paslaugos – greitai ir kokybiškai
Pasirinkus mokamas specialistų paslaugas laukimo laikas vidutiniškai 10 kartų trumpesnis. Galimybė rinktis kokybišką, modernų gydymą.

Patogus atsiskaitymas už paslaugas

  • Kreipusis į „Lietuvos draudimo“ partnerių įstaigas ir pasinaudojus sveikatos draudimo kortele, su įstaiga tiesiogiai atsiskaito pati draudimo bendrovė.
  • Pasinaudojus ne „Lietuvos draudimo“ partnerių įstaigų paslaugomis, ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų užpildykite prašymo kompensuoti formą šioje svetainėje, savitarnoje www.savasld.lt arba užpildykite šį prašymą ir atsiųskite pasirašytą el. paštu ldsveikata@ld.lt. Kartu pridėkite reikiamus dokumentus, tokius kaip gydytojo siuntimas, medicininis išrašas, receptas (arba jo kopija), patirtų išlaidų kvitas ir kt. – šiuos dokumentus reikia saugoti vienus metus. Įvertinę prašymą ir gautus dokumentus, pagrįstas išlaidas atlyginsime per 15 kalendorinių dienų.

Finansinė nauda
Sveikatos draudimas – tai lyg priedas prie atlyginimo, nes apsidraudus apsilankymų pas gydytoją išlaidos bus mažesnės. Sutaupytus pinigus galima skirti kitoms būtiniausioms išlaidoms ar šeimai išlaikyti.

Galimybė sutaupyti
Pateikus sveikatos draudimo kortelę taikomos kai kurių partnerių paslaugų, kurių nekompensuoja draudimas, nuolaidos.

Jei pametėte sveikatos draudimo kortelę, skambinkite tel. 1828 arba užpildykite šį prašymą ir pasirašę atsiųskite jį Jus aptarnaujančiam draudimo atstovui arba el. paštu info@ld.lt.