You are here

Smulkaus ir vidutinio verslo draudimas

Tik kas dešimta Lietuvos SVV įmonė nėra susidūrusi su išorinėmis verslo rizikomis, o net 68 proc. susidūrusiųjų patyrė didelių ir vidutinių nuostolių.

„Lietuvos draudimo“ ir rinkos tyrimų bendrovės SIC antrus metus atliekamas tyrimas rodo, kad beveik trečdalis šalies SVV bendrovių, susidūrusios su vagyste, gaisru, audra arba kitomis išorinėmis rizikomis, tikėtina, sunkiai susidorotų su nuostoliais ir rizikuotų savo verslo tęstinumu.
Apklausos duomenys rodo, kad didelį įmonių susirūpinimą kelia rizikos, kurių pasekmės gali būti ilgalaikės ir labai skaudžios – tai darbuotojų sveikata ir saugumas bei gaisras. Darbuotojus ir įmonės turtą SVV įmonės laiko lemiamu savo verslo sėkmės faktoriumi. Pastarąsias rizikas verslas gali nesunkiai suvaldyti draudimo produktais.

Susipažinkite su tyrimu, kuris atskleidžia smulkiųjų ir vidutinių įmonių atsparumą išorės rizikoms.

Esame verslo draudimo ekspertai, kurie gali padėti Jūsų verslui tinkamai apsisaugoti nuo išorės rizikų. Nesvarbu, ar tik pradėjote savo verslą, ar jį jau sėkmingai išauginote, kviečiame su mumis pasitarti, kokios draudimo apsaugos jūsų verslui būtų naudingos.

Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828

Didmeninė ir mažmeninė prekyba

Prekyboje apstu netikėtų atsitikimų, kurie gali turėti nemalonių pasekmių jūsų verslui. Sužinokite, kokie nelaimingi įvykiai pasitaiko dažniausiai ir kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Statyba ir nekilnojamasis turtas

Sunku numatyti rizikas, kurios gali turėti skaudžių pasekmių verslui. Pamatykite, su kokiomis žalomis dažniausiai susiduriama statybų ir nekilnojamojo turto sektoriuje ir kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Gamyba

Gamybos įmonės labiausiai bijo gaisrų sukeltų žalų, bet ar tikrai gaisras – pavojingiausias įvykis? Sužinokite, kokios žalos pasitaiko dažniausiai ir kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Transportas

Transporto paslaugas teikiančios įmonės susiduria su įvairiausiomis rizikomis, kurios gali turėti neigiamų pasekmių. Susipažinkite su šiomis rizikomis ir sužinokite, kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Restoranų, viešbučių, kelionių, pramogų paslaugos

Norint apsaugoti savo verslą, svarbu žinoti ir įvertinti rizikas, kurios gali būti skaudžios verslui. Susipažinkite su dažniausiai pasitaikančiomis žalomis ir sužinokite, kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Konsultavimo, organizavimo, nuomos ir kitos paslaugos

Plėtodami savo verslą, galite susidurti su įvairiausiomis rizikomis. Sužinokite, kokios rizikos dažniausiai pasitaiko konsultavimo, organizavimo, nuomos ir kitas paslaugas teikiančiose įmonėse bei kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Sveikatinimo ir grožio paslaugos

Norint, kad sveikatinimo ir grožio paslaugų verslas būtų sėkmingas, svarbu įvertinti pagrindines grėsmes, kurios gali sukelti didelių rūpesčių. Susipažinkite su dažniausiai pasitaikančiais nelaimingais atsitikimais ir sužinokite, kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Susisiekite su mumis

Reikia konsultacijos? Susisiekite su arčiausiai Jūsų esančiu draudimo ekspertu.