You are here

Smulkaus ir vidutinio verslo draudimas

Ar žinojote, kad 9 iš 10 Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo įmonių savo veikloje yra susidūrę su išorės rizikomis, o pusė jų patyrė vidutinių arba didelių nuostolių, po kurių atstatyti verslą buvo sunku?

Trečdalio Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo įmonių atsparumas išorės rizikoms yra mažas ir labai mažas. Tikėtina, kad ši dalis įmonių, susidūrusios su išorės rizika šiandien, sunkiai susidorotų su patirtais finansiniais nuostoliais, rizikuotų savo veiklos tęstinumu. Susipažinkite su tyrimu, kuris atskleidžia smulkių ir vidutinių įmonių atsparumą išorės rizikoms.

Esame verslo draudimo ekspertai, galintys padėti Jūsų verslui tinkamai apsisaugoti nuo išorės rizikų. Nesvarbu, ar tik pradėjote savo verslą ar jį jau sėkmingai išauginote, kviečiame su mumis pasitarti, kokias draudimo apsaugas jūsų veiklai verta pasirinkti, aptarti visus draudimo klausimus. 

Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828

Didmeninė ir mažmeninė prekyba

Prekyboje apstu netikėtų atsitikimų, kurie gali turėti nemalonių pasekmių jūsų verslui. Sužinokite, kokie nelaimingi įvykiai pasitaiko dažniausiai ir kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Statyba ir nekilnojamasis turtas

Sunku numatyti rizikas, kurios gali turėti skaudžių pasekmių verslui. Pamatykite, su kokiomis žalomis dažniausiai susiduriama statybų ir nekilnojamojo turto sektoriuje ir kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Gamyba

Gamybos įmonės labiausiai bijo gaisrų sukeltų žalų, bet ar tikrai gaisras – pavojingiausias įvykis? Sužinokite, kokios žalos pasitaiko dažniausiai ir kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Transportas

Transporto paslaugas teikiančios įmonės susiduria su įvairiausiomis rizikomis, kurios gali turėti neigiamų pasekmių. Susipažinkite su šiomis rizikomis ir sužinokite, kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Restoranų, viešbučių, kelionių, pramogų paslaugos

Norint apsaugoti savo verslą, svarbu žinoti ir įvertinti rizikas, kurios gali būti skaudžios verslui. Susipažinkite su dažniausiai pasitaikančiomis žalomis ir sužinokite, kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Konsultavimo, organizavimo, nuomos ir kitos paslaugos

Plėtodami savo verslą, galite susidurti su įvairiausiomis rizikomis. Sužinokite, kokios rizikos dažniausiai pasitaiko konsultavimo, organizavimo, nuomos ir kitas paslaugas teikiančiose įmonėse bei kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Sveikatinimo ir grožio paslaugos

Norint, kad sveikatinimo ir grožio paslaugų verslas būtų sėkmingas, svarbu įvertinti pagrindines grėsmes, kurios gali sukelti didelių rūpesčių. Susipažinkite su dažniausiai pasitaikančiais nelaimingais atsitikimais ir sužinokite, kaip nuo jų apsisaugoti.

Plačiau

Susisiekite su mumis

Reikia konsultacijos? Susisiekite su arčiausiai Jūsų esančiu draudimo ekspertu. Žemėlapis