You are here

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Būkite tikri, kad Jūsų, Jūsų šeimos narių ar augintinių padaryta žala tretiesiems asmenims bus atlyginta.

Rami kasdienybė bet kurią akimirką gali būti sudrebinta nemalonių netikėtumų. Papildomų rūpesčių išvengti padės civilinės atsakomybės draudimas. Mes pasirūpinome, kad Jūsų, Jūsų šeimos narių ar augintinių padaryta žala trečiųjų asmenų sveikatai, gyvybei ar turtui būtų atlyginta! Pagalvokite apie asmens civilinės atsakomybės draudimą.

Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828

 

Apmokame tokius dažnai patiriamus nuostolius kitiems asmenims:

  • netyčiniai vaikų veiksmai, pvz., jei vaikas žaisdamas išdaužtų kaimynų langą;
  • nenumatytas augintinių elgesys, pvz., jei šuo grandine parverstų praeivį ir jį sužalotų;
  • nemotorinių transporto priemonių atsitikimai, pvz., jeigu nesuvaldysite dviračio ar elektroninio paspirtuko ir sužalosite kitą asmenį arba apgadinsite automobilį;
  • netyčiniai veiksmai aktyviai leidžiant laisvalaikį arba neprofesionaliai sportuojant, pvz., jeigu staiga slidės nebeklausys Jūsų ir apgadinsite kitų asmenų įrangą nespėjus laiku sustoti;
  • ir kiti draudžiamieji atvejai.

* Europos Sąjunga, Norvegija, Šveicarija, Islandija, Turkija, Baltarusija, Egiptas, Rusija.
** Išskyrus JAV, Kanadą ir Australiją bei teritorijas, priklausančias JAV, Kanados, Australijos teismų jurisdikcijai.

Draudimas galioja Jums ir kartu gyvenantiesiems: sutuoktiniui (sugyventiniui), vaikams (įvaikiams) ir jų sutuoktiniams (sugyventiniams), vaikaičiams, tėvams (įtėviams), seneliams, broliams, seserims, gyvūnams, augintiniams.

Taikoma 40 Eur išskaita.

Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828

Pasiūlymas galioja fiziniams „Lietuvos draudimo“ klientams, nuo 2020 07 06 iki 2020 12 31 atnaujinusiems arba sudariusiems pradinę metinę asmens civilinės atsakomybės draudimo sutartį pagal šio pasiūlymo sąlygas ir sumokėjusiems draudimo įmoką arba jos dalį. Metinę įmoką galima sumokėti vienu kartu arba skaidyti į kelis mokėjimus pasirinkus el. sąskaitos apmokėjimo būdą.

MŪSŲ EKSPERTO PATARIMAS:

  • Vaikui kieme žaidžiant kamuoliu ir netyčia išdaužus kaimynų langą, nuostolis gali siekti ne vieną tūkstantį eurų. Svarstydami apie tai, kokio dydžio draudimo sumą pasirinkti, būtinai pagalvokite apie galimus įvykius ir nuspręskite, kokio dydžio apsaugos Jums reikia.