You are here

Kasko draudimas

Patogesnis KASKO!

 

Vagystė, eismo įvykis ar kitu būdu apgadintas automobilis – visuomet nemaloni patirtis. Ir didesnio, ir menkiausio nutikimo atveju būkite tikri, kad Jūsų automobiliu bus pasirūpinta – KASKO draudimas atlygins kas kartą ne tik dėl Jūsų kaltės patirtus nuostolius.

Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828

 

Kodėl verta rinktis KASKO „Lietuvos draudime“?

 • Nuo šiol – dar geresnės pakaitinio automobilio sąlygos Lietuvoje. Laiku ir vietoje! Pakaitinį automobilį pristatysime per 12 val. į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje. Pakaitinį automobilį suteiksime visam remonto laikotarpiui, kol Jūsų automobilis bus tvarkomas rekomenduojamame servise. Tik keliais atvejais jį suteiksime ribotam, iki 14 d. laikotarpiui – jei automobilis yra pavogtas, sugadintas nepataisomai arba įvykis įvykęs užsienyje.
 • Visapusė techninė pagalba kelyje Lietuvoje ir Europojenuo variklio užvedimo išsikrovus akumuliatoriui iki transportavimo ir nakvynės viešbutyje, nebegalint tęsti kelionės.
 • Vairuotojų ir keleivių apsaugaturintiems šią apsaugą, atlyginsime, jei per eismo įvykį bus sužaloti vairuotojas ir (arba) keleiviai.
 • Augintinių draudimas – per eismo įvykį nukentėjus kartu keliaujančiam šuniui arba katei, išmokėsime 200 Eur.
 • Plati turto apsauga – kartu su automobiliu draudžiame ir jame esančius daiktus: papildomą įrangą (pvz., garso, vaizdo aparatūrą, navigacijos sistemas, vardinius numerius), asmeninius daiktus (pvz., automobilinę vaiko kėdutę, elektrinį paspirtuką, sporto inventorių). Atlyginsime nuostolius iki 600 Eur (sąlyga galioja, kai sugadinama ir pati transporto priemonė, išskyrus vagystės atvejus). Atskiru susitarimu gali būti draudžiama ir didesne suma.
 • Pagalba kitiems – atlyginsime nuostolius iki 20 000 Eur, jei per gaisrą, kilusį Jūsų automobilyje, nukentės kitų asmenų turtas, pvz., šalia stovintis automobilis.
 • Padangų draudimas – atlyginsime nuostolius už padangos sugadinimą. Padengsime padangos remonto išlaidas, o jei padanga negali būti remontuojama, tuomet papildomai atlyginsime nuostolius ir už antrą ant tos pačios ašies esančią analogišką padangą. Atlyginama tik už lengvųjų automobilių, kurių bendroji masė neviršija 3500 kg ir kurie registruoti kaip M1 arba N1 kategorijos automobiliai, antrąją padangą, pateikus padangų įsigijimą ir apmokėjimą patvirtinančius dokumentus.
 • Be išskaitos – atlyginsime be išskaitos už automobilio sugadinimą susidūrus su gyvūnu ir sugadintą ar pavogtą valstybinį numerį. Išskaita taip pat nebus taikoma vairuotojo ir keleivių nelaimingų atsitikimų draudimui ir augintinių draudimui.
 • 4 iš 10 atvejų žalą atlyginame jau po pirmojo skambučio. Kitais atvejais įvardijame tikslią datą, kada bus sureguliuota žala ir laikomės šio pažado.

Nuo ko galite apdrausti automobilį KASKO draudimu?

Sugadinimų, sunaikinimo ar praradimo dėl staiga ir netikėtai įvykusių atsitikimų. Rūpinkitės tik automobilio išvaizda – jo apsauga nuo netikėtumų esame pasirengę pasirūpinti mes.

 • Eismo įvykio
 • Vagystės (paties automobilio ar jo detalių)
 • Ugnies
 • Gamtos jėgų (audros, liūties, krušos ar pan.)
 • Kitų asmenų piktavališkos veiklos

 Plačiau apie KASKO draudimą skaitykite čia.

 

Galioja pagal KASKO draudimo taisykles Nr. 021 (2020-09-01 redakcija, galioja nuo 2020-09-25). Iki 2020 09 24 sudarytoms sutartims draudimo ir techninės pagalbos sąlygos galioja pagal KASKO draudimo taisykles (2018 02 13 redakcija, galioja 2018 03 01–2020 09 24). Taisykles galite rasti čia.

Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828
Auto draudimas

Techninė pagalba kelyje

Mums rūpi klientai ir sklandus jų vairavimas: kartu su KASKO draudimu suteikiame nemokamą techninės pagalbos kelyje paslaugą.

Plačiau