You are here

Kasko draudimas

Kasko draudimas
Įsigykite kasko draudimą internetu!
Skaičiuoti
Esate mūsų klientas?
Skaičiuoti greičiau
Patogesnis kasko
Ten, kur reikia – pakaitinį automobilį pristatysime per 12 val. į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje. Tiek, kiek reikia – pakaitinį automobilį suteiksime visam remonto laikotarpiui, kol Jūsų automobilis bus tvarkomas rekomenduojamame servise.
Nuo ko draudžiame kasko draudimu?
Atlyginsime nuostolius, jei per eismo įvykį kelyje nukentėtų jūsų automobilis, nesvarbu kas šio įvykio kaltininkas.
Eismo įvykio
Jeigu jūsų automobilis bus pavogtas arba sugadintas bandant pavogti – atlyginsime nuostolius.
Vagystės
Jūsų automobilis bus apsaugotas nuo sugadinimų ar sunaikinimo, atsiradusių dėl gaisro, sprogimo ar žaibo padarytos žalos.
Ugnies
Atlyginsime audros, liūties, krušos, sniego, potvynio ar nuošliaužos padarytus nuostolius.
Gamtos jėgų
Jei dėl staiga ir netikėtai nutikusio įvykio bus sugadintas ar sunaikintas jūsų automobilio stiklas (visi automobilio stiklai, taip pat veidrodėliai ir žibintai).
Stiklo dūžio
Atlyginsime nuostolius, jeigu jūsų automobilis nukentės dėl kitų asmenų piktavališkos veiklos, vandalizmo.
Piktavalių apgadinimo
Atlyginsime nuostolius, patirtus dėl automobilio dalių vagystės arba automobilio sugadinimus, atsiradusius bandant pavogti.
Dalių vagystės
Kodėl verta rinktis kasko „Lietuvos draudime“?
Pakaitinis automobilis – ypatingomis sąlygomis! NAUJA
Pristatysime per 12 val., naudositės visą remonto laikotarpį
Pakaitinį automobilį pristatysime per 12 val. į jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje. Suteiksime jį visam laikotarpiui, kol jūsų automobilis bus tvarkomas rekomenduojamame servise. Tik keliais atvejais jį suteiksime ribotam, iki 14 d., laikotarpiui – jei automobilis pavogtas, sugadintas nepataisomai arba įvykis įvykęs užsienyje.
Visapusė techninė pagalba kelyje
Padėsime visais atvejais!
Visapusė techninė pagalba kelyje 24/7 – nuo variklio užvedimo išsikrovus akumuliatoriui iki transportavimo ir nakvynės viešbutyje nebegalint tęsti kelionės. Išsamias techninės pagalbos sąlygas rasite čia.
Vairuotojo ir keleivių apsauga IKI 15 000 EUR
Atlyginsime vairuotojo ir keleivių sužalojimus
Jei per eismo įvykį bus sužalotas vairuotojas ir (arba) keleiviai, gausite išmoką iki nurodytos sumos.
Augintinių draudimas
Gausite 200 Eur žalos išmoką
Per eismo įvykį nukentėjus kartu keliaujančiam augintiniui (šuniui ar katei), išmokėsime 200 Eur.
Jūsų turto apsauga automobilyje IKI 600 EUR
Apsaugokite savo daiktus ir vertingą įrangą
Kartu su automobiliu draudžiame ir jame esančią papildomą įrangą (pvz., garso, vaizdo aparatūrą, navigacijos sistemas, vardinius numerius). Atlyginsime nuostolius iki nurodytos sumos. Galioja, kai sugadinama ir pati transporto priemonė, išskyrus vagystės atvejus.
Turto nuostolių atlyginimas kitiems asmenims IKI 20000 EUR
Atlyginsime nukentėjusiems dėl jūsų automobilio
Atlyginsime nuostolius iki nurodytos sumos, jei per gaisrą, kilusį jūsų automobilyje, nukentės kitų asmenų turtas, pvz., šalia stovintis automobilis.
Padangų draudimas NEMOKAMAI
Atlyginame padangos remontą
Padengsime padangos remonto išlaidas, o jei padanga negali būti remontuojama, tuomet papildomai atlyginsime nuostolius ir už antrą ant tos pačios ašies esančią analogišką padangą. Atlyginama tik už lengvųjų automobilių, kurių bendroji masė neviršija 3500 kg ir kurie registruoti kaip M1 arba N1 kategorijos automobiliai, antrąją padangą, pateikus padangų įsigijimą ir apmokėjimą patvirtinančius dokumentus.
Itin greitas žalos atlyginimas
4 iš 10 atvejų žalą atlyginame jau po pirmojo skambučio
Kiekvienu atveju reaguojame operatyviai – 4 iš 10 atvejų žala gali būti atlyginama po pirmojo skambučio! Jei to padaryti nepavyksta dėl objektyvių priežasčių, įvardijame tikslią datą, kada žala bus sureguliuota ir nustatyto termino laikomės.
Sužinokite kainą ir įsigykite kasko jau šiandien!
Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek kainuoja kasko draudimas?
Tikslią kasko draudimo kainą galite sužinoti kasko draudimo skaičiuoklėje, įvedus reikiamus duomenis. Jei jau esate mūsų klientas, tai padaryti galite prisijungus prie Savas LD savitarnos.
Ką daryti atsitikus eismo įvykiui?
Jei patekote į eismo įvykį, nedelsdami imkitės visų priemonių savo ir įvykyje dalyvavusių žmonių gyvybei ir sveikatai užtikrinti. Kvieskite reikiamas tarnybas, užfiksuokite įvykio sukeltus padarinius jums ir jūsų automobiliui (turtui). Draudimo kompanijai apie įvykį pranešti nelaimės vietoje – nebūtina. Tai galėsite padaryti per 3 d. d.. Išsamias rekomendacijas atsitikus eismo įvykiu rasite čia: atmintinė vairuotojams.
Ką daryti, jei pamečiau kasko draudžiamo automobilio raktelius?
Jei praradote savo automobilio, kuris yra apdraustas kasko draudimu, užvedimo raktelius, būtinai nedelsiant apie tai praneškite. Jūsų pranešimo laukiame tel. 1828 (jei esate užsienyje, skambinkite +370 5 266 6612). Kol bus pakeisti ar perprogramuoti automobilio užraktai, būtinai užtikrinkite jo saugumą.
Kas yra išskaita (franšizė) ir ką reiškia, kai ji yra taikoma?
Išskaita gali būti kelių rūšių: besąlyginė ir procentinė.

Jei jums taikoma, pavyzdžiui, 100 Eur besąlyginė išskaita, reiškia, kad būtent tą sumą padengti reiks jums. T. y., jei sugadinto automobilio remontas kainuoja 450 Eur, draudimas padengs 350 Eur, o jūs – 100 Eur.

Jei jums taikoma, pavyzdžiui, 10 proc. procentinė išskaita, reiškia, kad draudimas jums išskaičiuos šį procentą rinkos vertės. T. y. jei automobilis, kurio rinkos vertė yra 5 800 Eur, bus pavogtas, draudimas išmoką skaičiuos taip: 5 800 Eur - 10 % = 5 220 Eur.

Procentinė išskaita negali būti mažesnė, nei draudimo liudijime nurodyta besąlyginė išskaita.

Įsigijus kasko draudimą „Lietuvos draudime“, išskaita bus netaikoma: jei susidūrėte su gyvūnu, jei buvo apgadintas ar pavogtas vardinis numeris, jei nukentėjo vairuotojas, keleiviai, vežami naminiai gyvūnai (įsigijus tokias paslaugas).
Ką reiškia kasko draudimas nauja verte?
Drausdami KASKO draudimu, automobilį draudžiate rinkos verte. Tai reiškia, kad draudžiamojo įvykio atveju, nuostoliui apskaičiuoti naudojama automobilio vertė, kur yra lygi automobilio rinkos vertei draudžiamojo įvykio dieną.

Jei draudžiate naują automobilį, kurį įsigijote iš automobilių salono, jis bus apdraustas nauja verte – tokia, kokia ji yra draudimo sutarties sudarymo dieną.

Draudžiami tik nauji, iš automobilių salonų įsigyti automobiliai: draudžiamojo įvykio atveju nuostoliui apskaičiuoti naudojama automobilio vertė, kokia ji buvo draudimo sutarties sudarymo dieną. Šiai draudimo sąlygai galioja detalių nusidėvėjimas netaikomas nuostatos.

Taip pat gali būti taikomas arba netaikomas detalių nusidėvėjimas.
Ar kasko draudimas galioja užsienyje?
Jei draudimo liudijime nenurodyta kitaip, draudimas galioja Lietuvoje ir kitose Europos šalyse, tarp jų ir Gibraltare, Kipre (ES priklausančioje dalyje) ir Turkijoje.
Automobilių apsaugos sistemos lygiai
Norint tinkamai pasirūpinti savo automobilio saugumu, svarbu žinoti, kokiam saugumo lygiui jis yra priskirtas. Čia galite sužinoti, kokiam saugumo lygiui priklauso Jūsų automobilis, kas vertina saugumo lygius ir kt. Automobilių apsaugos sistemų lygių aprašymas.