Pereiti į pagrindinį turinį

Kasko draudimas

Patogesnis kasko
Pakaitinį automobilį pristatysime per 12 val. į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje
Pakaitinį automobilį suteiksime visam remonto laikotarpiui, kol automobilis bus tvarkomas mūsų rekomenduojamame servise
Įsigykite kasko draudimą internetu
Kasko draudimas

Kodėl verta rinktis kasko „Lietuvos draudime“?

Pakaitinis automobilis

Pakaitinį automobilį suteiksime visam remonto laikotarpiui, kol Jūsų automobilis bus tvarkomas „Lietuvos draudimas“ rekomenduojamame servise ir jeigu Jūsų automobilio nebus galima suremontuoti per vieną darbo dieną.

Jei dėl sugadinimų Jūsų automobilis negalės dalyvauti eisme nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių, pakaitinį automobilį į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje pristatysime per 12 valandų.

Jei dėl sugadinimų Jūsų automobilis galės dalyvauti eisme nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių, pakaitinį automobilį į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje pristatysime per 12 valandų nuo tada, kai autoservisas turės remontui reikalingas detales ir priims Jūsų automobilį remontui.

Tik keliais atvejais pakaitinį automobilį suteiksime ribotam, iki 14 d. laikotarpiui: jei Jūsų automobilis yra tvarkomas ne mūsų rekomenduojamame servise, automobilis yra pavogtas, sugadintas nepataisomai arba įvykis įvykęs užsienyje.

Plati techninė pagalba kelyje

Techninė pagalba kelyje 24/7 – nuo variklio užvedimo išsikrovus akumuliatoriui iki transportavimo ir nakvynės viešbutyje nebegalint tęsti kelionės. Išsamias techninės pagalbos sąlygas rasite čia.

Vairuotojo ir keleivių apsauga

Jei per eismo įvykį bus sužalotas vairuotojas ir (arba) keleiviai, gausite išmoką, neviršijančią nurodytos draudimo sumos.

Augintinių draudimas

Per eismo įvykį nukentėjus kartu keliaujančiam augintiniui (šuniui ar katei), išmokėsime 200 Eur.

Jūsų turto apsauga automobilyje

Kartu su automobiliu draudžiame ir jame esančią papildomą įrangą (pvz., garso, vaizdo aparatūrą, navigacijos sistemas, vardinius numerius). Atlyginsime nuostolius iki nurodytos sumos. Galioja, kai sugadinama ir pati transporto priemonė, išskyrus vagystės atvejus.

Turto nuostolių atlyginimas kitiems asmenims

Atlyginsime nukentėjusiems dėl jūsų automobilio (iki 20 000 Eur), jei per gaisrą, kilusį jūsų automobilyje, nukentės kitų asmenų turtas, pvz., šalia stovintis automobilis.

Padangų draudimas

Padengsime padangos remonto išlaidas, o jei padanga negali būti remontuojama, tuomet papildomai atlyginsime nuostolius ir už antrą ant tos pačios ašies esančią analogišką padangą. Atlyginama tik už lengvųjų automobilių, kurių bendroji masė neviršija 3500 kg ir kurie registruoti kaip M1 arba N1 kategorijos automobiliai, antrąją padangą, pateikus padangų įsigijimą ir apmokėjimą patvirtinančius dokumentus.

Itin greitas žalos atlyginimas

Kiekvienu atveju reaguojame operatyviai – 4 iš 10 atvejų žala gali būti atlyginama po pirmojo kontakto! Jei to padaryti nepavyksta dėl objektyvių priežasčių, įvardijame tikslią datą, kada žala bus sureguliuota ir nustatyto termino laikomės.

Draudžiama nuo šių rizikų

Eismo įvykio
Vagystės
Ugnies
Gamtos jėgų
Stiklo dūžio
Piktavalių apgadinimo
Dalių vagystės

Sužinokite kainą ir įsigykite kasko jau šiandien

Susisiekite el. paštu

Susisiekite el. paštu info@ld.lt ir su Jumis susisieksime per 1 d. d.

Rašyti laišką

Skambinkite telefonu

Lietuvoje: 1828
Iš užsienio: +370 5 266 66 12

Darbo laikas:
I-IV 8:00–17:00 V 8:00–15:45

Žiniasklaidai

Saulius Abraškevičius
el. paštas:
saulius.abraskevicius@ld.lt