Pereiti į pagrindinį turinį

Kaip pateikti nuotraukas kasko sutarčiai sudaryti?

Transporto priemonės nuotraukas galite pateikti per 5 kalendorines dienas nuo poliso įsigaliojimo datos, jei esate savininkas arba turite atstovo teises.

Prisijungę prie savitarnos, puslapio viršuje, pasirinkite skiltį MANO SUTARTYS, o tada – GALIOJANČIOS SUTARTYS IR PASIŪLYMAI. Atsivėrusiame lange ties kiekviena sutartimi ir pasiūlymu matysite pasirinkimą mygtuką APMOKĖTI (jei sutartis jau galioja) / PIRKTI (jei tai pasiūlymas) arba paspaudus nuorodą ĮKELTI NUOTRAUKAS.


Paspaudus mygtuką APMOKĖTI / PIRKTI, galėsite pasirinkti – ar įkelti nuotraukas ir iš karto apmokėti, ar tik apmokėti, o nuotraukas įkelti vėliau.

Jei spausite nuorodą ĮKELTI NUOTRAUKAS arba iššokusiame lange pasirinksite ĮKELTI NUOTRAUKAS IR APMOKĖTI DABAR, iš karto pateksite į nuotraukų kėlimo langą. Susipažinkite su nuotraukų fotografavimo ir įkėlimo instrukcija. Tik patvirtinus savo susipažinimą, galėsite pradėti nuotraukų kėlimą.

Tai atlikę, galėsite pasirinkti, ar transporto priemonės (-ių) nuotraukas prie jos (-ų) nurodyto valstybinio arba VIN numerio norite įkelti dabar, ar tai padarysite vėliau (per 5 dienas). Tik pažymėjus pasirinkimą, aktyvuosis mygtukas PATVIRTINTI IR APMOKĖTI.

Jei transporto priemonės nuotraukas jau turite, paspaudus ĮKELTI NUOTRAUKĄ, po vieną ją galėsite įkelti pasirinkę iš kompiuterio ar mobilaus įrenginio. Jei norite iš karto fotografuoti ir kelti nuotraukas, tai galite padaryti taip pat. Iš viso galima pateikti iki 20 nuotraukų, kurių bendras svoris iki 200 Mb.
Pirmos šešios nuotraukos yra privalomos ir turi būti tokios, kokių prašome instrukcijoje.
Jei nuotrauka pažymima varnelės simboliu – ji tinkama, o jei klaustuko – nuotrauka neatitinka reikalavimų ir ją reikia pakeisti kokybiška.

Surašykite visus transporto priemonės pažeidimus:

Sukėlus nuotraukas spauskite mygtuką PATVIRTINTI (jei sutartis jau galioja) / PATVIRTINTI IR APMOKĖTI (jei tai pasiūlymas). Tai padarius, galimybės ištrinti ar keisti nuotraukas jau nebus, tačiau, jei nesibaigė 5 dienų periodas, dar galėsite įkelti papildomas nuotraukas (iš viso galima pateikti 20 nuotraukų).

 

 

 

Atgal