Pereiti į pagrindinį turinį

Kaip registruoti sveikatos draudimo žalą?

Pranešti apie įvykį galite prisijungę prie savitarnos www.savasld.lt – pagrindiniame lange paspauskite „Registruoti žalą“ arba pasirinkite puslapio viršuje esančią skiltį MANO ŽALOS, tada – ŽALOS REGISTRAVIMAS.

Pasirinkus SVEIKATOS DRAUDIMO IŠLAIDOS, atsiras forma – ją užpildžius, išlaidos bus užregistruotos.
SVEIKATOS DRAUDIMO IŠLAIDOS rinkitės, jeigu esate apdrausti sveikatos draudimu, turite sveikatos draudimo kortelę (e. kortelę) ir patyrėte išlaidų dėl suteiktų sveikatos priežiūros paslaugų Lietuvoje.

 

Dalyje INFORMACIJA APIE ĮVYKĮ pasirinkite, kokioje srityje patyrėte išlaidų dėl suteiktų sveikatos priežiūros paslaugų Lietuvoje, ir nurodykite visą sumokėtą sumą.


 
Dalyje DOKUMENTAI įkelkite dokumentus, pavyzdžiui, gydytojo siuntimą, medicininį išrašą, receptą ir patirtas išlaidas pagrindžiantį dokumentą – pvz., sąskaitą faktūrą ir jos apmokėjimą įrodantį dokumentą (kvitą, bankinio pavedimo išrašą).


 
Toliau dalyje ASMENS DUOMENYS nurodytas sveikatos draudimo kortelės, pagal kurią esate apdrausti ir pagal kurią bus kompensuojamos Jūsų patirtos išlaidos, numeris.


 
Dalyje BANKO SĄSKAITOS pasirinkite (arba pridėkite) sąskaitą, į kurią pageidaujate gauti išlaidų kompensaciją.


 Dalyje KONTAKTAI bus rodomi Jūsų kontaktiniai duomenys – jei reikia, juos galite pakoreguoti.

Galiausiai pažymėkite varnelę ties sutikimu, kad „Lietuvos draudimas“ gali gauti iš gydymo įstaigos visą reikalingą informaciją dėl suteiktų paslaugų.
Nurodę visą informaciją, ją patikrinkite ir spauskite „Siųsti“.


 
Tai padarę, pamatysite pranešimą, kad Jūsų prašymas užregistruotas ir per kiek dienų bus priimtas sprendimas.
Atkreipiame dėmesį, kad užregistruotos žalos išlaidų kompensavimo nematysite skiltyje AKTYVIOS ŽALOS. Patvirtinimas, kad gavome Jūsų prašymą, Jums bus išsiųstas kitą darbo dieną SMS žinute.

Atgal