You are here

Paslydote ir patyrėte traumą? Atskleidė, ką daryti tokiu atveju 2022 01 11

Orams besikeičiant, kai lyja ir vėl pašąla, gatvėse susidaro pavojingas plikledis, kuris pastaruoju metu atsiranda gana dažnai. „Lietuvos draudimo“ duomenimis, 2021 metais iš viso dėl įvairių traumų buvo išmokėta daugiau nei 2,6 milijono eurų suma. Bendrovės ekspertai pastebi, kad pirmiausia svarbu pasirūpinti savo sveikata, o norint gauti draudimo išmoką, nebūtina skubėti – viską galima susitvarkyti žmogui patogiu metu.

Dažniausiai patempiami raiščiai, lūžta dilbiai ir riešai

Plačiau
Nelaimės pėsčiųjų perėjose – kas atsakingas už eismo dalyvių saugumą? 2021 09 30

Pastaruoju metu vis pasirodo informacija apie pėsčiųjų perėjoje sužalotus kelių eismo dalyvius. Draudikai atkreipia dėmesį, kad rudenį nelaimių skaičius tik auga, todėl tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems ar dviračius bei paspirtukus vairuojantiems eismo dalyviams būtina susikaupti, kirsti perėją tik įsitikinus savo bei kitų saugumu. Ekspertas dalinasi patarimais, kas svarbiausia.

Šlapi lapai – lyg ledas žiemą

Plačiau
Rudenį prasideda žvėrių migracija – draudikai vairuotojus kviečia išlaikyti budrumą 2021 09 15

Susidūrimo su laukiniais gyvūnais metu ne tik apgadinami automobiliai, tačiau vairuotojai, keleiviai ir žvėrys dažnai sunkiai sužeidžiami ar net žūsta. „Lietuvos draudimo“ duomenimis, šiemet per sausio-rugpjūčio mėnesius dėl nelaimingų nutikimų, susidūrus su laukiniais žvėrimis, išmokėta suma viršija jau 1 milijoną eurų, o aktyviausia žvėrių migracija dar tik prasideda.

Rudenį – didžiausias nelaimių skaičius

Plačiau
Gendantys buitiniai elektros prietaisai – per pastaruosius metus nuostolių sumos augo dvigubai 2021 09 06

Vasaros sezonui artėjant link pabaigos, draudikai pastebi, kad kasmet sparčiai auga nelaimės dėl elektros svyravimų, kai šimtatūkstantinius nuostolius atneša sugedę elektros prietaisai namuose. „Lietuvos draudimo“ duomenimis, vien per pusę rugpjūčio mėnesio nuostoliai buvo įvertinti daugiau nei 66 tūkst. eurų sumai.

Sumos paaugo dvigubai

Plačiau
„Apsaugok mane“: patys vaikai įvardino, kas jiems yra saugumas – atsakymai kelia šypseną 2021 08 31

Kiekvienas rugsėjis – intensyvaus eismo, spūsčių, išsiblaškymo ir lengvo chaoso miestų gatvėse laikas.  Grįžimas į mokyklas kasmet atneša ir nelaimių keliuose, kuriuose nukenčia vaikai. Kasmet orientuodamasis į šią problemą, „Lietuvos draudimas“ inicijuoja socialinės atsakomybės akciją „Apsaugok mane“ ir jos metu visiems šalies moksleiviams dovanoja draudimus nuo nelaimingų atsitikimų visam rugsėjo mėnesiui, o šiemet, bendradarbiaudamas su vaikų vasaros stovyklomis, iniciavo ir pokalbius apie saugumą, kurių rezultatas ragina kiekvieną prisidėti prie saugesnio vaikų rytojaus.

Plačiau
Keičiame žalų registravimo būdą – žalas kviečiame registruoti internetu, savitarnos svetainėje! 2021 08 02

Nuo pat pandemijos pradžios fiksavome augantį klientų aktyvumą internete: tiek įsigyjant produktus, tiek naudojantis savitarna bei administruojant žalas. Prisitaikydami prie naujų klientų įpročių keičiame savo žalų registravimo tvarką ir jau nuo rugpjūčio kviečiame klientus žalas registruoti savitarnoje SavasLD.

Plačiau
Pandemija pakeitė elgseną – nutikus žalai renkasi su draudiku bendrauti virtualiai 2021 07 30

Karantinas atnešė pokyčių – daugelyje verslo sektorių yra pastebima, jog vartotojai vis paprasčiau ir noriau ima naudotis verslo siūlomais technologiniais sprendimais. Draudimo sektorius ne išimtis ir tai tvirtina „Lietuvos draudimo“ atliktas tyrimas, kurio metu buvo apklausiami bendrovės klientai, patyrę žalą – 75 proc. jų palankiai vertina galimybes žalas reguliuoti tik elektroninėje erdvėje.

Tyrimą pagrindžia ir žalų registracijų skaičiai

Plačiau
„Lietuvos draudimas“ fiksuoja rekordiškai augančias dviračių vagystes 2021 07 28

Dviračių pardavimai pastaruosius dvejus metus augo keletą kartų, tačiau pastebima kur kas nemalonesnė tendencija, kad ženkliai auga dviračių ir jų dalių vagysčių skaičiai. Rekordiškai dideli nuostoliai matomi šių metų liepos mėnesį, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, rodo „Lietuvos draudimo“ duomenys.

Skaičiai augo daugiau nei dešimt kartų

Lyginant praėjusių metų liepos mėnesį ir šių metų liepos mėnesį, „Lietuvos draudimo“ duomenimis nuostolius dėl dviračių vagysčių bendrovės klientai šiemet patyrė daugiau nei dešimt kartų.

Plačiau
Vaikų stovyklos ir nevaikiškos traumos. Ką svarbu žinoti tėvams? 2021 07 15

Vasara – vaikų itin laukiamas ir mėgstamas metų laikas, kai pasibaigus mokslo metams prasideda nerūpestingas laikotarpis. Šiemet jis dar įsimintinesnis – po nuotolinių mokslų ir ilgo karantino, galiausiai yra galimybė susitikti su bendraamžiais ar išvykti į stovyklas. Tačiau laisvalaikis, atsipalaidavimas yra neatsiejamas ir nuo nelaimingų nutikimų, todėl labai svarbu pasirūpinti vaikų saugumu iš anksto.

Vaikų stovyklos – ne tik linksmai, bet ir kryptingai praleista vasara

Plačiau
Prie augančios nuomos rinkos prisitaiko ir draudimas – kartu su startuoliu pristato specializuotą produktą 2021 07 07

NT nuomos rinkai augant, daugiau galimybių saugoti turtą turi ir nuomotojai bei nuomininkai. „Lietuvos draudimas“ sukūrė naują specializuotą ilgalaikės nuomos draudimą, kurį, drauge su lietuvių proptech startuoliu „Properenty.lt“, pristato klientams. Produktas leis nuomotojui apsidrausti net nuo laikino pajamų negavimo, o nuomininkui –  nuo gyvenimiškų nelaimių, kurių nuostolių iki šiol nepadengdavo joks NT draudimas.

Plačiau

Pages