Pereiti į pagrindinį turinį

Sveikatos draudimas

Sveikatos draudimas
DOVANA: apsidraudę internetu gausite vertingą dovaną!
VERTA: išleidžiate mažiau gydymui ir diagnostikai
PATOGU: pas ką ir kur gydytis, sprendžiate Jūs
Įsigykite sveikatos draudimą internetu
dovana

Kodėl verta rinktis sveikatos draudimą „Lietuvos draudime“?

Tai asmens sveikatos draudimas, kurį gali įsigyti kiekvienas

Šis draudimas suteikia galimybę patogiau pasirūpinti savo sveikata, gauti kokybiškas gydymo paslaugas, sutaupyti laiko ir pinigų.

Įsigiję sveikatos draudimą, pas ką ir kur gydytis, sprendžiate Jūs. Galėsite rinktis pageidaujamą privačią ar valstybinę gydymo įstaigą, norimą specialistą, atlikti tyrimus, paskirtą reabilitaciją, pirkti vaistus ir medicinos priemones, lankytis pas odontologą ir visam tam išleisti mažiau, nes patirtos išlaidos bus kompensuojamos net iki 80 %.

Tik „Lietuvos draudime“ ambulatorinė pagalba – be limito

Būtiniausia sveikatos draudimo paslauga, kurią galite naudotis neribotai – jai nėra nustatyto limito. Ambulatorinis gydymas, tai specialistų paslaugos, laboratoriniai ir diagnostoniai tyrimai ir procedūros.

Iki 80 % kompensuojamos išlaidos ambulatorinei pagalbai
Naudojimas be limito

Tai paslaugos gydymo įstaigose – gydytojų ir kitų specialistų konsultacijos susirgus, laboratoriniai, diagnostiniai tyrimai ir procedūros turint siuntimą (pavyzdžiui, traumatologo konsultacija, paskirti kraujo, rentgenologiniai tyrimai).

Iki 80 % kompensuojamos dantų gydymo išlaidos
Limitas iki 150 Eur

Dantų gydymas ir burnos higiena, dantų protezavimas, ortodontinis gydymas (pavyzdžiui, dantų panoraminė nuotrauka, ištraukus dantį dedamas danties implantas, dėl neteisingo sąkandžio dedami breketai ir kt.).

Iki 80 % kompensuojamos reabilitacijos paslaugos
Limitas iki 150 eur

Dėl nustatytos ligos būtinos reabilitacinio gydymo procedūros – fizioterapijos, ergoterapijos, kineziterapijos paslaugos, gydomosios mankštos, procedūros, druskų kambariai, reabilitacijos įrangos nuoma (pavyzdžiui, ramentų nuoma lūžus kojai).

Greičiau ir patogiau gaunamos sveikatos paslaugos

Galėsite rinktis pageidaujamą valstybinę ar privačią gydymo įstaigą, norimą specialistą ir prireikus gauti kokybiškas paslaugas. Paslaugos bus pasiekiamos taip greitai, kaip tik įmanoma.

Paprastai ir greitai atlyginamos išlaidos

Sveikatos draudimo išlaidas paprastai ir patogiai galite pateikti draudimo programėlėje, savitarnoje www.savasld.lt arba svetainėje www.ld.lt.

Sveikatos draudimo programėlė „Lietuvos draudimo“ klientams

Atsisiųskite programėlę į savo telefoną ir po ranka turėsite sveikatos draudimo elektroninę kortelę, draudimo sumų limitus ir likučius, greitai ir patogiai pateiksite prašymą kompensuoti patirtas sveikatos draudimo išlaidas. Kaip atsisiųsti programėlę, rasite čia.

 Sužinokite kainą ir apsidrauskite internetu

Nuo ko draudžiame

Ambulatorinė pagalba
Stacionarinis gydymas
Dantų gydymas
Vaistai ir medicininės priemonės
Reabilitacijos paslaugos

 

Sveikatos draudimo mobilioji programėlė

Atsisiųskite programėlę į savo telefoną ir po ranka turėkite sveikatos draudimo elektroninę kortelę, draudimo sumų limitus ir likučius bei galimybę registruoti sveikatos draudimo išlaidas

 

googlePlay  appStore

Sveikatos paslaugų išlaidų registravimas

Patogiausias būdas pateikti prašymą kompensuoti patirtas sveikatos draudimo išlaidas sveikatos draudimo programėlėje arba savo savitarnos paskyroje adresu www.savasld.lt.

 

Jei negalite pasinaudoti programėle ar savitarnos svetaine, pateikti prašymą kompensuoti išlaidas galite užpildę ir šią formą: Prašymas atlyginti išlaidas (forma anglų kalba Health insurance expanses form). Gavus prašymą ir reikalingus dokumentus, išlaidas kompensuosime ne vėliau kaip per 15 kalendorinių dienų į pasirinktą banko sąskaitą. 

Susisiekite el. paštu

Susisiekite el. paštu info@ld.lt ir su Jumis susisieksime per 1 d. d.

Rašyti laišką

Skambinkite telefonu

Lietuvoje: 1828
Iš užsienio: +370 5 266 66 12

Darbo laikas:
I-IV 8:00–17:00 V 8:00–15:45

Žiniasklaidai

Saulius Abraškevičius
el. paštas:
saulius.abraskevicius@ld.lt