Pereiti į pagrindinį turinį

Aukcionai

„Lietuvos draudimas“ padeda savo klientams aukcionuose parduoti sugadintus arba sunaikintus automobilius po draudžiamųjų įvykių – avarijos, gaisro ar stichinių nelaimių, dėl kurių transporto priemonių remontas technologiškai arba ekonomiškai netikslingas. Automobilių aukcionai - tai vieta kur automobiliai perkami ir parduodami greitai ir skaidriai.

Aukcione dalyvauja tik registruoti dalyviai, kurie patvirtino savo registraciją ir sutartimi įsipareigojo laikytis aukciono organizatorių numatytų sąlygų ir taisyklių. Verta paminėti, kad numatytos taisyklės neleidžia dirbtinai didinti automobilio vertės, nes aukciono dalyvis įsipareigoja pirkti transporto priemonę – žinoma, jeigu nėra esminių transporto priemonės komplektacijos ar techninės dokumentacijos neatitikimų. Atkreipiame dėmesį, kad pardavėjas neįsipareigoja parduoti transporto priemonės aukciono laimėtojui, o automobilio likutinę vertę nustatome pagal aukcione pateiktą aukščiausią kainą.

Siekdami Jums padėti išspręsti sugadintos arba sunaikintos transporto priemonės realizavimo problemą, rekomenduojame kreiptis į žalų ekspertą. Jis pasirūpins, kad Jūsų transporto priemonė būtų patalpinta į aukcioną ir pardavimas įvyktų vieno kontakto su pirkėju metu. Taip Jūs išvengsite galimų pirkėjų skambučių ir vizitų, nereikės gaišti laiko papildomiems pokalbiams ir diskusijoms.

Žemiau pateikiame sutikimo formą, kurią būtina užpildyti prieš talpinant transporto priemonės duomenis į aukcioną. Sutikimo formą privalo užpildyti pagal vairuotojų privalomojąjį civilinės atsakomybės draudimą nukentėję transporto priemonių savininkai, kurie nori parduoti sugadintą arba sunaikintą automobilį per aukcioną.

Mes garantuojame konfidencialumą bei Jūsų duomenų apsaugą.

Aukciono sutikimo forma

Šiuo metu aktualūs aukcionai (evgauto.lt)