You are here

Būsto draudimas

Įsigykite būsto draudimą internetu!
Skaičiuoti
Individualus pasiūlymas
Reikia specifinės ar platesnės apsaugos nei galima įsigyti internetu? Gaukite individualų pasiūlymą su Jums reikalingiausiomis draudimo apsaugomis.
Akcija butams!
Gyvenate bute ir nesate jo apdraudę? Paruošėme Jums nerealų pasiūlymą: apdraudę butą pastatų draudimu, dovanų gausite namų turto ir civilinės atsakomybės draudimus.
Kodėl verta drausti būstą „Lietuvos draudime“?
Žalos išmoka - NAUJO DAIKTO vertė
Nuostolius už sugadintus arba pavogtus gyvenamajame name laikomus daiktus atlyginame kaip už analogiškus naujus daiktus, nepaisant jų nusidėvėjimo!
LENGVAS ir GREITAS žalos registravimas
Kas antrą žalą atlyginame greičiau nei per 10 dienų. Žalos registruojamos 24/7 savitarnos svetainėje savasld.lt, vos keliais paspaudimais.
DOVANA - Civilinės atsakomybės draudimas!
Dovanojame draudimą nuo finansinių nuostolių, padarytų kitam asmeniui ar jo turtui dėl žalos, kilusios valdant Jūsų nekilnojamąjį turtą, pvz., jei, trūkus vamzdžiui, būtų užlietas kaimynų butas.
PATOGUS apmokėjimas
Galite mokėti kas mėnesį, be jokio pabrangimo. Ir kad visuomet būtumėte saugūs - lengvai pasirinkite automatinį apmokėjimą.
Dviračių draudimas
Nuo vagystės draudžiami ne tik būste, jam priklausančiame garaže ar sandėliuke laikomi, bet ir prie stacionarių įtvirtinimų už pastatų ribų (automobilio laikiklyje, laiptinėje, prie parduotuvės ir pan.) pritvirtinti dviračiai, riedžiai, paspirtukai (taip pat elektriniai) vaiko arba neįgaliojo vežimėliai. Šis draudimas galioja visoje Europos Sąjungoje.
Pagalbinių pastatų ir turto juose draudimas
Apdraudžiami pagalbiniai pastatai (garažas, pirtis, butų sandėliukas) bei stacionarūs kiemo statiniai. Draudžiamas namų turtas pagalbiniuose pastatuose.
Daiktų aptverto sklypo teritorijoje draudimas
Atlyginsime už lauke laikyti skirtų daiktų vagystę iš aptverto sklypo arba buto terasos. Taikomi draudimų sumų limitai pagal pasirinktą draudimo variantą.
Daiktų, laikinai keliaujančių su jumis, draudimas
Atlyginsime jei prarasite arba bus sugadinti namų turto daiktai, laikinai esantys už draudžiamo būsto ribų, pvz: parduotuvėje, viešbutyje, automobilyje ir t.t. Taikomi draudimų sumų limitai pagal pasirinktą draudimo variantą.
Nuo ko draudžiame būsto draudimu?
Vanduo
Vagystė
Ugnis
Gamtos jėgos
El. įtampos svyravimai
Kitos rizikos
Sužinokite kainą ir įsigykite būsto draudimą jau šiandien!
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuo skiriasi pastatų ir turto draudimas?
Pastatų draudimas draudžia būsto sienas, lubas, pagalbinius pastatus, stacionarius kiemo statinius bei kitus objektus, o Turto draudimas - būsto baldus, buitinę techniką, mobiliuosius telefonus, indus bei kitą namie esantį turtą.
Kam galioja turto draudimas?
Namų turto draudimu galite apdrausti ne tik savo būsto baldus, buitinę techniką, bet ir mobiliuosius telefonus, indus bei kitą namie esantį turtą.
- Baldus
- Kilimus
- Indus
- Kompiuterius, vaizdo ir garso aparatūrą
- Buitinę techniką
- Net mobiliuosius telefonus
Padengiame prarastų daiktų įsigijimo išlaidas: jei dėl vagystės, gaisro ar kitų priežasčių savo daiktus prarasite, pasirūpinsime, kad galėtumėte įsigyti tokios pat kokybės daiktus.
Kam galioja pastatų draudimas?
Pastatų draudimu galite apdrausti ne tik savo būsto sienas, lubas, bet ir pagalbinius pastatus, stacionarius kiemo statinius bei kitus objektus.
- Sienas
- Lubas
- Grindis
- Duris
- Santechniką
- Vandentiekio sistemą
- Oro kondicionavimo sistemą
Padengiame remonto arba atstatymo išlaidas: neteks nerimauti įvykus gaisrui arba sprogusiam vamzdžiui suniokojus sienas, lubas, grindis ar duris – remonto išlaidos bus mūsų rūpestis.
Kaip iškviesti skubią pagalbą į namus?
Pagalbos sulauksite paskambinę telefonu 1828 bet kuriuo paros metu. Arba www.ld.lt. Po iškvietimo priėmimo pagalbos tarnyba į įvykio vietą atvyksta:

• mieste – ne vėliau kaip per 60 minučių*;
• užmiestyje – ne vėliau kaip per 120 minučių*.

* esant ekstremalios situacijos sąlygomis (pvz. kai nuo vėtros nukenčia labai daug namų), atvykimo laikas gali ilgėti.
Kaip registruoti būsto žalą?
Ką daryti, jei nukentėjęs kaimynas jums pateikė reikalavimus atlyginti žalą?