Kokia turto draudimo besąlyginė išskaita jums tinka?

lietuvos draudimas, #ldpaprastai, būstas, namai, turtas, būsto draudimas, namų apsauga, turto draudimas, frančizė, besąlyginė išskaita

Policijos pareigūnai teigia, kad raktą po durų kilimėliu slepia ne vien moksleiviai, bet ir jų tėvai. Ar verta tuomet apskritai rakinti duris? Atsakingas požiūris į nuosavybę geriausiai apsaugo jūsų turtą. Kai kalbamės apie besąlyginę išskaitą (kitaip – franšizę), mes norime įsitikinti, kad jūs savo turtą vertinate taip pat atsakingai kaip ir mes.

Jeigu nusprendžiate, kad į sutartį turi būti įtraukta besąlyginė išmoka, jūsų draudimo kaina sumažėja.

#LDpaprastai

Mes galime jums pasiūlyti turto draudimo sutartį, kurioje besąlyginės išskaitos nebus. Tokia sutartis bus brangesnė. Kai įvyks draudžiamasis įvykis, mes atlyginsime visą jūsų patirtą žalą.

Išskaita vadiname nuostolio dalį, kuri tenka apsidraudusiam žmogui. Vadinasi, jeigu nuspręsite, kad dalį nuostolio galėsite padengti pats, draudimas jums kainuos pigiau. Mes vertiname jūsų atsakingą požiūrį į savo nuosavybę ir pastangas tausoti namuose esančius daiktus.

Savo nuožiūra jūs galite pasirinkti besąlyginę išskaitą visam draudimo polisui arba vien tam tiktų atitinkamų rizikų atveju.

Vis dėlto kai kuriems draudimo variantams besąlyginė išmoka yra privaloma – kitaip negalėsite apsidrausti, pavyzdžiui, maksimaliu plačiausios apsaugos draudimu.

Besąlyginė išmoka taip pat priklauso nuo turto, kurį norite apdrausti.

Namų turto draudimas