Pereiti į pagrindinį turinį
Namai

Kas lemia buto draudimo kainą?

Galbūt prisimenate, kai gera jūsų draugė pirko butą. Ji peržiūrėjo daugybę variantų, skaičiavo, kurį būstą labiau apsimoka įsigyti. Be abejo, draugės šeima žinojo, kad paėmę paskolą iš banko turės apdrausti įsigytą turtą. Draugės vyras aktyviai domėjosi, kas lemia buto draudimo kainą.

Draudimo kainai neturi įtakos, kiek žmonių gyvena bute. 

#LDpaprastai

Buto draudimo kainą lemia daugybė svarbių detalių – skirtingų rizikos veiksnių rinkinys.

Didžiausią dėmesį skiriame jūsų atsakymams į klausimus, ar namas gyvenamas nuolat ar ne, ar būste vykdote komercinę veiklą, ar nuomojate butą kitam asmeniui.

Skaičiuodami riziką ir poliso kainą atsižvelgiame, kokioje vietovėje stovi draudžiamasis objektas, koks namo statybos tipas, kokie statybos metai, kokia stogo danga, koks buto plotas.

Svarbu ir tai, ar jūsų butas anksčiau buvo patyręs žalą: buvo užlietas, apvogtas ar apgadintas per gaisrą.

Įrašę jūsų duomenų rinkinį į skaičiavimo sistemą, iš karto gauname atsakymą, koks draudimo variantas ir kaina jums atitinka jūsų poreikius.

Todėl kiekvienu atveju draudimo kaina bus individuali, priklausanti nuo situacijos. Konkrečią situaciją geriausiai įvertina draudimo konsultantas.

Sužinok daugiau apie būsto daudimą

Apsidraudus bus ramiau dėl namų ir juose esančio turto saugumo - galite apdrausti savo kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą bei apsisaugoti nuo padarytos žalos kitiems (pavyzdžiui jei užpiltumėte kaimynus).