Pereiti į pagrindinį turinį
įsilaužimas

Nuo vagių nukentėjo mano svečiai, kaip atlyginti nuostolius?

Kieme Naujųjų metų naktį jus gali pasveikinti nepažįstamasis. Ir jūsų tai visai nesutrikdys. Nepažįstamas žmogus šventės įkarštyje gali įvirsti į jūsų butą ir apsimesti, kad susipainiojo. Tačiau jeigu niekas nepastebės paklydėlio, jis staiga pavirs vagimi – čiups kelis vertingus daiktus ir dings. Ar bus atlyginta žala, kai jūsų svečiai pasiges savo piniginių, išmaniųjų telefonų ar kitų daiktų?

Vagystė be įsibrovimo ar apiplėšimo požymių – nedraudžiamasis įvykis.

#LDpaprastai

Jeigu vagis į jūsų būstą pateko, nes pamiršote užrakinti duris, nerasite jokių įsibrovimo pėdsakų. Pareigūnams susekti nusikaltėlį bus labai sunku.

Kai saugote savo turtą, turite pasirūpinti, kad namų durys būtų užrakintos, nes kitaip mes neatlyginsime nuostolių, kuriuos patirsite.

Sudarydami sutartį dėl būsto draudimo, galite pasirinkti papildomą apsaugą „Svečių daiktai“. Jeigu dėl gaisro, vagystės ar kito įvykio jūsų namuose žalą patirs svečiai, mes atlyginsime nuostolį.

Visi draudžiamieji įvykiai yra nurodyti jūsų draudimo liudijime. Šiame dokumente rasite ir nustatytas išmokų ribas – kokio dydžio nuostolius mes atlyginame.

Draudimo išmoką už prarastus svetimus daiktus gausite jūs, naudos gavėjas, o tada galėsite atsiskaityti su savo svečiais.

Turto draudimas

Galite apdrausti savo bei savo svečių daiktus nuo vagystės, gaisro ar kito įvykio.