Pereiti į pagrindinį turinį

Pasiūlymas senjorams

senjorams-busto-pasiulymas

Specialus būsto draudimo pasiūlymas SENJORAMS! Kartu su būsto draudimu Lietuvos draudimas dovanoja net dvi dovanas.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu susisiekite su mumis – jis negalioja įsigyjant būsto draudimą interneto skaičiuoklėje. Draudimo kaina priklauso nuo Jūsų buto ar namo ploto, konstrukcijos tipo ir kitų sąlygų, todėl tikslią sumą sužinosite paskambinę tel. 1828, užpildę paraišką www.ld.lt arba kreipęsi į „Lietuvos draudimo“ atstovą.

GAUKITE PASIŪLYMĄ arba skambinkite tel. 1828

 

Kokią apsaugą apima būsto draudimas?

Pastatų draudimas 

Apdraudžiami pastato langai, grindys, lubos, sienos, santechninė įranga, stacionarūs šildymo, vandentiekio, kanalizacijos įrenginiai. Draudimo suma lygi pastato atkuriamajai vertei, jeigu draudimo liudijime nenurodyta kitaip. Papildomai apdraudžiamas pastatui priklausantis sandėliukas, garažas (iki 3 000 Eur suma). 

Standartinio pastatų draudimo apsauga apima ir nuostolių atlyginimą dėl vandens prasiskverbimo pro pastato konstrukcijas, vandens išsiliejimą iš stacionarių įrenginių ir įrenginių sugadinimą dėl elektros įtampos svyravimų.

Namų turto draudimas

Apdraudžiami namuose esantys baldai, buitinė technika, dviračiai, veidrodžiai, kaitlentės ir kiti baldų stiklai. Draudimo sumą galima pasirinkti. Papildomai apdraudžiami daiktai, esantys pastatui priklausančiame sandėliuke, garaže (iki 3 000 Eur suma). 

  • Turėdami Maksimalų namų turto draudimą jausitės užtikrintai, nes: 
  • draudimo sąlygos bus platesnės, o įvykių limitai didesni; 
  • apsauga galioja ir vertybėms – papuošalams, dokumentams, kailiniams, meno kūriniams (taikomi išmokų limitai);
  • Maksimalus draudimo variantas apima ir nuostolius, patirtus net dėl nesėkmingų Jūsų poelgių, pvz., jei, įskeltumėte televizoriaus ekraną ar vaikas numestų fotoaparatą.

DOVANACivilinės atsakomybės (žalos kaimynų turtui) draudimas

Apdraudžiami dėl įvykio būste padaryti nuostoliai kitiems asmenims arba jų turtui, pvz., jeigu aplietumėte kaimynų butą arba jeigu dužusio balkono lango stiklai sužalotų praeivį ar stovintį automobilį. Dovanojamos draudimo sumos: butams iki 20 000 Eur (Standartinis var.) / 30 000 Eur (Maksimalus var.), namams iki 50 000 Eur (Standartinis var.) / 90 000 Eur (Maksimalus var.).

DOVANA! Skubi pagalba namuose

Skubiais ir netikėtais atvejais (užsitrenkus durims, išdužus langui ar užsikimšus kanalizacijai ir kt.) suteikiame profesionalią pagalbą, kuri padės pašalinti gedimus arba informuosime, kur kreiptis toliau, kad išspręstumėte problemą.

 

Pasiūlymas galioja „Lietuvos draudimo“ klientams fiziniams asmenims, 2024-06-06–2024-12-31 sudariusiems pradinę metinę pastatų, namų turto draudimo sutartį pagal šios akcijos sąlygas ir sumokėjusiems draudimo įmoką arba jos dalį. Pasiūlymo sąlygos taikomos nuolat gyvenamiems namams ir butams. Metinę įmoką galima sumokėti vienu kartu, skaidyti į kelis mokėjimus arba mokėti kas mėnesį, pasirinkus automatinį mokėjimo būdą (pasirašius sutikimą gauti e. sąskaitas ir sutartį dėl automatinio lėšų nurašymo arba pasirinkus periodinius automatinius nurašymus iš banko kortelės per savitarnos svetainę www.savasld.lt). Pasiūlymas galioja tik taisyklėse nurodytose pardavimo vietose. 

Detalios akcijos sąlygos čia.

 

GAUKITE PASIŪLYMĄ arba skambinkite tel. 1828