Pereiti į pagrindinį turinį
Pranešti apie žalą nuotoliniu būdu

Kaip pranešti apie žalą nuotoliniu būdu?

„Bėda viena nevaikšto“, – tarė Tomas, žvelgdamas į savo buto lubas, pro kurias sunkėsi vandens lašai. Matyt, viršuje gyvenantiems kaimynams atsitiko nelaimė ir jie apliejo Tomo butą. Vanduo apgadino kambario lubas, sienas ir baldus. Tomas prisiminė, kad butas yra apdraustas, bet ramybės nedavė mintis, kaip karantino metu pranešti apie žalą ir kaip draudikai įvertins padarytus nuostolius, kai šiuo metu rekomenduojama laikytis socialinės distancijos?

Draudimo žalų ekspertai ramina Tomą – karantino metu pranešti apie įvykį ir sureguliuoti žalą galima nuotoliniu būdu, ir tai galima padaryti labai greitai.

Jei patyrėte žalą Jūsų turtui ar būstui, nufotografuokite apgadintą turtą ir registruokite įvykį internetu arba savitarnoje.

#LDpaprastai

Jei patyrėte žalą Jūsų turtui ar būstui, nufotografuokite apgadintą turtą ir registruokite įvykį internetu arba savitarnoje. Su jumis susisiekus mūsų darbuotojui, vadovaukitės jo suteikta informacija.

Draudimo ekspertai pateikia rekomendacijas, kaip tinkamai nufotografuoti apgadintą turtą, kad kuo tiksliau ir greičiau būtų įvertinti padaryti nuostoliai.

Kaip fotografuoti turto žalą:

  1. Fotografuojant sugadinto turto situaciją, padarykite bendrą sugadinto turto nuotrauką iš atstumo, kad matytųsi bendra situacija (jei tai namo/pastato išorė) su kitais pastatais (jei tokių yra), nufotografuokite sugadintą vietą iš kelių pusių (bent 2-3 rakursais.)
  2. Jei sugadintas pastato/buto vidus, užfiksuokite situaciją iš atstumo, kad matytųsi kiti paviršiai ir elementai esantys šalia sugadinto turto.
  3. Jeigu sugadintas namų turtas, užfiksuokite bendrą sugadinto daikto vaizdą, tada nufotografuokite turto identifikacinius parametrus (serijinį numerį, modelį ar markę).

Nuotraukos turėtų būti ryškios, „nesusiliejusios“, kad aiškiai matytųsi paviršiai.