Pereiti į pagrindinį turinį
Pagalba namuose

Skubi meistro pagalba namuose, ko galima tikėtis iš „Lietuvos draudimo“?

Mes kasdien išsprendžiame šimtus jūsų problemų. Gerai žinome, kad netikėtas incidentas: išdaužtas langas, užsitrenkusi spyna ar kanalizacijos avarija jums gali sukelti nemažai streso. Ypač jeigu santechnikas ar šaltkalvis – ne jūsų profesija.

Įvykus netikėtumui ar nelaimei skubia meistro pagalba mes pasirūpiname kartu su patikimais partneriais. Esame subūrę didelį profesionalių pagalbininkų tinklą visoje Lietuvoje. Specialistų sąraše – ir avarinių tarnybų paslaugas teikiančios bendrovės, ir privatūs meistrai.

Meistrai dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

#LDpaprastai

Kai žinote, kad profesionalūs meistrai yra pasirengę padėti kiekvieną minutę, tada ir nelaimė namuose neatrodo tarsi žaibas iš giedro dangaus. Į viską galite reaguoti ramiau ir patausoti nervus.

  • Tikriausiai bendrojo pagalbos centro numerį 112 žino visi jūsų namų gyventojai. Natūralu, kad pastebėję įsilaužimo žymes pirmiausia skambinate policijai, o jeigu vėjo nuverstas medis aplaužė terasą, kviečiate ugniagesius. Pagalbos tarnybos – pirmiausia.
  • Antras jūsų žingsnis – skambutis trumpuoju „Lietuvos draudimo“ numeriu 1828. Kai surinksite skaičių „1“ (Skubi pagalba namuose), mes iš karto sužinosime apie jūsų bėdą ir į pagalbą pasiųsime kvalifikuotą meistrą ar avarinę tarnybą.
  • Pagalba mieste atvyksta ne vėliau kaip per 60 minučių; užmiestyje – ne vėliau kaip per 120 minučių.
  • Būtinai užregistruokite žalą, tuomet mes įvertinsime ir pasakysime, ar įvykis draudžiamasis.
  • Meistras atliks „Skubios pagalbos namuose“ paslaugą, pavyzdžiui, pašalins kamštį kanalizacijos sistemoje, suremontuos durų spyną ar pašalins ant terasos užvirtusį medį, o mes atlyginsime už meistro darbą ir panaudotas medžiagas.
  • Už meistro paslaugas atlyginame ir tada, kai įvykis pripažįstamas nedraudžiamuoju. Tiesiog išlaidų suma negali viršyti sutartyje nustatytos ribos.
  • Jeigu abejojate, ar meistras sugebės atlikti darbą, drąsiai klauskite „Lietuvos draudimo“ konsultanto.
  • Iš savo patirties žinome, kad dažniausiai skubios pagalbos namuose prireikia, kai įvyksta vandentiekio ar kanalizacijos avarija, kai būtina remontuoti elektros vidaus tinklus ar pašalinti audros sukeltus padarinius. Vadinasi, jums greičiausiai prireiks santechniko arba elektriko.

Skubi pagalba namuose

Užsitrenkus durims, išdužus langui ar užsikimšus kanalizacijai Jums nepaprastai pravers paslauga "Skubi pagalba" - sulauksite  profesionalios pagalbos, pašalinsime gedimus arba informuosime, kur kreiptis toliau, kad išspręstumėte problemą.