Pereiti į pagrindinį turinį
Sugedęs automobilis

Techninė pagalba kelyje – ką reikia žinoti?

Dėl gedimo sustojus šalikelėje daugelis vairuotojų iki šiol pirmiausia rinkdavo giminių ar draugų numerį. Tačiau tradicija keičiasi – techninės pagalbos tarnybos skambučių iš vairuotojų sulaukia daugiau nei bet kada anksčiau. Ką reikėtų žinoti kviečiant techninę pagalbą?

Laikas: Techninės pagalbos teikimo sąlygose nurodoma, kad pagalba mieste atvyks per valandą, o provincijoje per 1,5 valandos. Techninės pagalbos tarnyba dirba visą parą.

Servisas: Automobilis po eismo įvykio gabenamas į tą servisą, kurį nurodo transporto priemonės savininkas. Jeigu vairuotojas neturi informacijos apie servisus, tuomet techninė pagalba nuveža automobilį į artimiausią partnerių servisą.

„Lietuvos draudimas“ jau 5 metus nemokamai teikia pagalbą vairuotojams, automobilį apdraudusiems civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

#LDpaprastai

Pagalba: Nors didžiąją dalį iškvietimų iš tiesų sudaro automobilių transportavimas po eismo įvykių, taip pat techninė pagalba vyksta ir kai reikia padėti užvesti automobilį, pakeisti ratą, atrakinti dureles, ištraukti užklimpusį automobilį, atvežti degalų.

Kaina: „Lietuvos draudime“ civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą turintys vairuotojai techninės pagalbos paslauga gali naudotis nemokamai. Tad vairuotojams, net ir sukėlusiems eismo įvykį, pavyks išvengti rūpesčių bent jau dėl savo automobilio, kuris bus nemokamai nugabentas į servisą.

Nemokama techninė pagalba kelyje - apsidraudus privalomuoju draudimu.

Apsidraudę privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu metams gaunate nemokamą techninę pagalbą kelyje (automobilio bendroji masė turi būti ne didesnė nei 3500 kg, M1 arba N1 klasė).