Pereiti į pagrindinį turinį
Automobilio salonas

Kas lemia automobilio draudimo kainą bėgant metams?

Penkiolika metų automobilį vairuojanti Diana nusprendė pasidomėti, nuo ko priklauso suma, kurią tenka mokėti už privalomąjį vairuotojo atsakomybės draudimą. Kas labiausiai lemia mūsų pasiūlymo kainą?

Du svarbiausi dalykai: vairuotojo asmenybė ir rizikos, susijusios su jūsų automobiliu.

#LDpaprastai

Ne veltui sekame ir analizuojame eismo įvykių statistiką. Fiksuojame, kokių tipų automobiliai Lietuvoje dažniausiai patenka į avarijas, kokie vairuotojai dažniausiai sukelia eismo įvykius ir t.t. Atlikę kruopštų darbą nustatome ir tiksliname rizikas, kurios kyla mūsų klientams.

Vairuotojo drausmingumas ir patirtis. Mes manome, kad drausmingi ir pavyzdingi vairuotojai rečiau patenka į eismo įvykius. Nors visko pasitaiko ir geriausiems, pavyzdžiui, kitas vairuotojas manevruodamas apgadina jūsų automobilį stovėjimo aikštelėje.

Kitas asmuo. Mums svarbu žinoti, ar automobilį be jūsų vairuos ir kitas asmuo. Visada nurodykite, jeigu prie vairo sėdės asmuo su maža vairavimo patirtimi.

Gyvenamoji vieta. Kadangi didmiesčiuose važinėja daugiau automobilių, įvyksta ir daugiau eismo įvykių. Statistika rodo, kad Vilniaus gyventojai gatvėse susiduria su didesne rizika, todėl jiems draudimo polisas gali kainuoti brangiau negu, tarkim, uteniškiams.

Automobilio galingumas. Daugiau kilovatų galios – didesnis iššūkis vairavimo įgūdžiams ir didesnė rizika kelyje.

Automobilio pagaminimo data. Sendamas automobilis dėvisi, todėl prastėja jo techninės savybės. Dėl susidėvėjusios ir sulūžusios detalės per metus įvyksta nemažai avarijų.

Lojalumas. Mes itin vertiname ilgalaikius savo klientus, todėl suteikiame jiems išskirtinių pasiūlymų.

Sutarties trukmė. Galite sudaryti metinę arba trumpalaikę draudimo sutartį. Kainų skirtumas gali būti panašus į situaciją su skalbimo milteliais: kuo didesnę pakuotę perkate, tuo pigiau kainuoja kilogramas miltelių. Kai turite metinę sutartį, draudimo mėnuo atsieina pigiau.

Nemokama techninė pagalba kelyje - apsidraudus privalomuoju draudimu.

Apsidraudę privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu metams gaunate nemokamą techninę pagalbą kelyje (automobilio bendroji masė turi būti ne didesnė nei 3500 kg, M1 arba N1 klasė).