Pereiti į pagrindinį turinį
Automobilio remontas

Kodėl kasko draudimas brangesnis už privalomąjį?

Grįžęs iš Airijos Edgaras įsigijo apynaujį automobilį. Tokį, apie kokį svajojo. Todėl nusprendė, kad reikia pasirūpinti tinkama automobilio apsauga. Mašinoje buvo įrengta moderni apsaugos sistema su signalizacija. Tačiau Edgarui rūpėjo ne tik apsauga nuo vagių, bet ir nuo kitų nelaimių. Jis ėmė domėtis kasko draudimo pasiūlymais ir iškart pastebėjo, kad kasko draudimo paslauga brangesnė negu privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas. Ar jūs esate pastebėję kainų skirtumą ir klausę: „Kodėl“?

4 iš 10 atvejų žalą atlyginame jau po pirmojo skambučio. Kitais atvejais įvardijame tikslią datą, kada bus sureguliuota žala ir išpildome pažadą.

#LDpaprastai

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas ir kasko draudimas – visiškai skirtingos paslaugos. Taip, jūs galite įsigyti abi, ir jos viena kitai netrukdo. Tačiau privalomasis draudimas dažnai suvokiama kaip būtinybė, o kasko – kaip prabanga. Bet argi saugoti savo svajonių automobilį yra prabanga?

Privalomuoju draudimu mes draudžiame jūsų civilinę atsakomybę. Mes atlyginame žalą, jeigu dėl jūsų kaltės per avariją nukenčia:

  • kito asmens automobilis ar kita transporto priemonė;
  • nukentėjusio automobilio vairuotojas;
  • nukentėjusiame automobilyje esantis turtas;
  • nukentėjusiame automobilyje esanti papildoma įranga;
  • jūsų ir kitame automobilyje važiavę keleiviai;
  • kitas turtas, pvz.: kelio atitvaras, tvora, šviesoforas ir pan.

Kitaip tariant, jums nereikia rūpintis svetimo automobilio remontu ir lieka nuspręsti, kaip taisyti savąjį.

Papildomą vertę mūsų privalomajam draudimui suteikia techninės pagalbos kelyje paslauga. Mes rūpinamės, kad po įvykio jums kiltų kuo mažiau rūpesčių. Pasižiūrėkite, kokią pagalbą jums siūlome.

Kasko draudimas nuima savojo automobilio rūpestį nuo jūsų pečių. Apsidraudus kasko jums bus atlyginti nuostoliai avarijos, vagystės, vandalizmo, stichinės nelaimės ar nelaimingo atsitikimo atveju.

Be to, turėdami kasko lengvojo automobilio draudimą, suteikiame galimybę naudotis kitomis paslaugomis:

  • pasinaudoti pakaitiniu automobiliu – suteiksime jį, jeigu po draudžiamojo įvykio remontas užtruks ilgiau nei vieną darbo dieną.
  • Lietuvoje ir Europoje naudotis visapuse techninės pagalbos paslauga – nuo variklio užvedimo iki transportavimo ir nakvynės viešbutyje, nebegalint tęsti kelionės.
  • jeigu turite mūsų kasko ir privalomąjį draudimą, galite naudotis dar platesne nemokama techninės pagalbos kelyje paslauga.
  • paslaugas jums suteiks visoje Lietuvoje pripažinti autoservisai, kurie užtikrina iki 36 mėn. garantiją atliktiems remonto darbams.