Pereiti į pagrindinį turinį

Ką daryti draudžiamajam įvykiui atsitikus su automobiliu?

Ką daryti atsitikus įvykiui Lietuvoje?

 • Imkitės visų įmanomų priemonių pasekmėms sumažinti: jei reikia, suteikite pirmąją medicininę pagalbą, užtikrinkite, kad neišplistų gaisras ir kt.
 • Nedelsdami praneškite kompetentingai tarnybai pvz., apie eismo įvykį ar vagystę – policijai, kilus gaisrui – priešgaisrinei saugos tarnybai ir kt.
 • Per 3 darbo dienas praneškite apie įvykį  savitarnos svetainėje www.savasld.lt
 • Prisiminkite! Jūs galite pasinaudoti techninės pagalbos paslauga. Jeigu turite KASKO draudimą, skaitykite plačiau apie paslaugą čia, jeigu privalomąjį draudimą - čia.
 • Suatupykite laiko įvykio deklaraciją pildydami draudimoivykiai.lt , kadangi visi duomenys automatiškai bus perduoti „Lietuvos draudimui“. Daugiau informacijos apie elektroninę įvykio deklaraciją rasite čia.

Ką daryti susidūrus su gyvūnu kelyje?

 • Informuokite policiją apie įvykį.
 • Pasirūpinkite eismo įvykio vietos sutvarkymu, apsaugant kitus vairuotojus nuo galimos žalos - pašalinkite kliūtis nuo kelio, apžiūrėkite automobilio sugadinimus.
 • Įvertinkite ar saugu tęsti kelionę (ar nėra skysčių nuotėkio, nepažeisti žibintai ir pan.), jei reikia - pasirūpinti automobilio transportavimu.
 • Per 3 darbo dienas praneškiyte apie įvykį  savitarnos svetainėke www.savasld.lt

Ką daryti atsitikus įvykiui užsienyje (išsamiau atmintinėje)

Imkitės visų įmanomų priemonių pasekmėms sumažinti: jei reikia, suteikite pirmąją medicininę pagalbą, užtikrinkite, kad neišplistų gaisras ir kt.
• Nedelsdami praneškite kompetentingai tarnybai, pvz., apie eismo įvykį ar vagystę – policijai, kilus gaisrui – priešgaisrinei apsaugos tarnybai ir kt.
• Per 3 darbo dienas užregistruokite žalą savitarnoje www.savasld.lt
• Užsienyje galite atlikti remonto darbus, kurių vertė neviršija 1 500 EUR ir kurie būtini saugiam eismui užtikrinti. Jei remonto darbai viršija 1 500 EUR, būtina prieš tai susisiekti su „Lietuvos draudimo“ atstovu ir suderinti nuostolio dydį.
• Prisiminkite, kad Jūs galite pasinaudoti techninės pagalbos paslauga. Jeigu turite KASKO draudimą, skaitykite plačiau apie paslaugą čia, jeigu privalomąjį draudimą - čia.

-------

Į kokį autoservisą kreiptis?

Jeigu automobilį KASKO draudimu draudėte su sąlyga „remontas organizuojamas draudiko parinkimu“, automobilį reikia remontuoti viename AB „Lietuvos draudimas“ nurodytų autoservisų. Jeigu pageidautumėte automobilį remontuoti savo nuožiūra pasirinktame autoservise – galite taip daryti, bet prašome atkreipti dėmesį, kad tokiu atveju draudimo išmoka bus 20 procentų mažesnė.

Autoservisų sąrašai*:
Autoservisai Vilniuje 
Autoservisai Kaune
Autoservisai Klaipėdoje
Autoservisai Šiauliuose
Autoservisai Panevėžyje
Autoservisai kituose miestuose (Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Telšiuose, Tauragėje)

Rekomenduojame. Jeigu automobilį KASKO draudimu draudėte su sąlyga „remontas organizuojamas draudėjo pasirinkimu“ arba per draudžiamąjį eismo įvykį nukentėjote nuo asmens, apsidraudusio AB „Lietuvos draudimas“ privalomuoju vairuotojų draudimu, rekomenduojame automobilį remontuoti AB „Lietuvos draudimas“ sutartiniame autoservise, – gausite ilgesnę, nei numato Lietuvos Respublikos įstatymai remonto darbų garantiją, – arba galite pasirinkti autoservisą savo nuožiūra.

*Sąrašai atnaujinami.

-------

Originalių detalių keitimas patyrus transporto priemonės žalą

Visada siekiame Jums padėti kuo greičiau ir be rūpesčių vėl naudoti tvarkingą transporto priemonę po nelaimingo įvykio. Pasirinkus žalos išmoką pinigais, užtikriname, kad nuostolius atlyginsime greitai, sklandžiai ir patogiai, nes keičiamų transporto priemonės detalių kainą skaičiuosime pagal mūsų partnerio UAB „Smartlinė“ (www.smartline.lt) originalių dalių kainoraštį. 
UAB „Smartlinė“ užsisakyta transporto priemonei pataisyti reikalinga originali detalė Jums bus pristatyta itin greitai, o prieš užsisakant Jums tereikės partneriui pateikti:

 • automobilio kėbulo (VIN) numerį,
 • keičiamos detalės kodą,
 • sugadintos transporto priemonės ir (ar) detalės, kuri bus keičiama Jūsų transporto priemonėje, nuotraukas ir kitą susijusią informaciją (taip Jums partneris padės išsirinkti tikrai tinkančią detalę),
 • informuoti, kad dėl žalos atlyginimo kreipėtės į „Lietuvos draudimą“.

Detalių pristatymo sąlygos: detalės nemokamai pristatomos nurodytu adresu Lietuvoje, o išsamią pristatymo informaciją pateiks UAB „Smartlinė“.

Detalių pristatymo greitis: tikslų pristatymo terminą UAB „Smartlinė“ Jums pateiks užsakymo metu, nes tai gali priklausyti nuo automobilio gamintojo, sandėlio likučio ar gamintojo gamybos planų.
Detalių garantijos ir grąžinimo sąlygos: https://smartline.lt/warranty-terms

Išsamiau apie UAB „Smartlinė“: bendrovė savo klientams siūlo vertingą prekių ir paslaugų kompleksą: naujas originalias ir kitų gerai rinkoje žinomų gamintojų automobilių dalis už geriausias kainas ir pasirūpina operatyviu užsakytų detalių pristatymu iki durų.

UAB „Smartlinė“, orientuodamasi į rinkos poreikius, tiesiogiai bendradarbiauja ir intensyviai plėtoja partnerystės ryšius su automobilių detalių gamintojais Vokietijoje ir kitose šalyse. Šiuo metu bendrovė prekiauja daugelio automobilių gamintojų dalimis: VW, AUDI, SKODA, SEAT, BMW, MB, TOYOTA, LEXUS, MAZDA, VOLVO, PORSCHE, CITROEN, FORD, KIA, SUZUKI, SUBARU, RENAULT, OPEL, NISSAN, MITSUBISHI, MAZDA, MASSERATI, LAND ROVER, JAGUAR, INFINITI, HYUNDAI, HONDA, FIAT, FERRARI, CHRYSLER, BENTLEY.

UAB „Smartlinė“ komanda jau yra pelniusi klientų ir partnerių pasitikėjimą!

Atgal