Pereiti į pagrindinį turinį
Kuras

Ką daryti vietoj dyzelino prisipylus benzino?

Kad ir kaip stengiasi, rytinio chaoso išvengti Andriui neretai nepavyksta, skubėjimo ir streso – taip pat. Tą rytą dar visi šeimos nariai pramigo, paskambino kolegė ir perspėjo, kad į darbą neateis, nes susirgo, kaip tyčia automobilyje baigėsi ir degalai.

Užsukęs į degalinę Andrius galvojo ne tik apie prastai prasidėjusią dieną, bet ir apie laukiančius susitikimus. Nieko keisto, kad išsiblaškęs į ranką jis paėmė ne benzino, kuo varomas jo automobilis, o dyzelino degalų pistoletą.

Jam kilo klausimas, ką dabar daryti? Gal šiuo atveju gali padėti draudimas?

Į baką įpylus netinkamos rūšies degalų, galite rimtai sugadinti automobilį ir išleisti daugybę pinigų remontui. Todėl svarbiausia pastebėjus sumaišytus degalus net nebandyti užvesti automobilio, o iš karto kviesti pagalbą.

Techninės pagalbos kelyje paslauga – neatskiriama „Lietuvos draudimo“ privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo dalis.

Besidraudžiantiems „Lietuvos draudime“ vairuotojams kelyje nemokamai suteikiama net 10 paslaugų, tarp kurių – ir automobilio transportavimas sumaišius degalus.

#LDpaprastai

Tereikia paskambinti telefonu 1828 ir atvykusi pagalba be papildomo užmokesčio nuveš automobilį iki artimiausio autoserviso, kad būtų išvalyta kuro sistema. Vairuotojui teliks sumokėti autoservisui už atliktas paslaugas.

Kartu su privalomuoju draudimu „Lietuvos draudimo“ klientams nemokamai priklauso ne tik pagalba sumaišius degalus, bet ir automobilio transportavimo paslauga sutrikus vairuotojo sveikatai ar po eismo įvykio. Be to, kai automobilis nėra tinkamas tęsti kelionę po eismo įvykio, vairuotojui ir kartu važiavusiems keleiviams kompensuojamas pavėžėjimas taksi automobiliu.

Be papildomo užmokesčio pagalba atskubės ir jei apsidraudę vairuotojai negalės patys pakeisti rato, pritrūks degalų, užklimps ar neužsives automobilio išsikrovus akumuliatoriui. Nemokamas „Lietuvos draudimo“ klientams – ir avarinis automobilio durelių atrakinimas.

„Lietuvos draudime“ civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą turintys vairuotojai techninės pagalbos paslauga gali naudotis nemokamai visą parą. Pagalba mieste atvyks per valandą, provincijoje – per 1,5 val. Pagalbos telefonas – 1828.

Nemokama techninė pagalba kelyje - apsidraudus privalomuoju draudimu.

Apsidraudę privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu metams gaunate nemokamą techninę pagalbą kelyje (automobilio bendroji masė turi būti ne didesnė nei 3500 kg, M1 arba N1 klasė).