Pereiti į pagrindinį turinį
Įspėjamasis ženklas

Kiek užtruks, kol sulauksiu techninės pagalbos kelyje?

Net profesionalus mechanikas kelyje kartais susiduria su netikėtumais. Tada gelbsti techninė pagalba. Paslaugų kelyje paketą įgyjate, jeigu apdraudžiate savo automobilį privalomuoju civilinės atsakomybės (TPVCA) draudimu arba pasirenkate kasko automobilio draudimą. Žinoma, galite turėti abu – ir TPVCA, ir kasko draudimo polisus.

Atkreipiame dėmesį pagalbos kelyje paslaugų paketai būna skirtingi. Tačiau ir TPVCA, ir kasko draudimo klientams garantuojame techninę pagalbą kelyje, kuri tampa tikru išsigelbėjimu.

Techninės pagalbos kelyje meistrai teigia, kad dažniausiai iškvietimų gauna, kai reikia transportuoti nevažiuojantį lengvąjį automobilį, pakeisti pradurtą padangą, atrakinti užsitrenkusias dureles ar užvesti variklį išsikrovus akumuliatoriui. O variklis, lyg tyčia, didžiausius kaprizus ima rodyti, kai žiemą spusteli šaltukas.

Daugiausiai skubios pagalbos prašymų iš savo klientų sulaukiame sausį per didžiausius šalčius.

#LDpaprastai

  •  Kai sulaukiame iškvietimo, jums padėti siunčiame techninės pagalbos tarnybą.
  •  Atvykimo laikas mieste – ne vėliau kaip per 60 minučių. Magistralėse ir greitkeliuose, respublikinės ir rajoninės reikšmės keliuose su asfalto danga pagalba privalo atvažiuoti ne vėliau kaip per 90 minučių. Kituose keliuose, atokesnėse vietovėse, pagalbos gali tekti laukti iki trijų valandų.
  • Šalti žiemos rytai, kai neužsiveda automobiliai, – pats karščiausias laikas skubios pagalbos meistrams. Skambučių būna tiek daug, kad jie vos spėja suktis. Tada pirmiausia pagalba yra teikiama tiems, kurie įstrigo kelyje, todėl klientams, kurių automobilis neužsiveda prie namų, užvedimo paslaugos gali tekti palaukti ilgiau.

Sužinokite daugiau, ką Jums suteikia TPVCA draudimas, o ką – kasko.