Pereiti į pagrindinį turinį

3 mėn. būsto draudimo dovanų

Akcija

Drauduo jau čia! Kartu su būsto draudimu Lietuvos draudimas dovanoja naują metų laiką. Drausdami savo namus metams mokėsite už 12 mėnesių, o draudimo apsauga galios net 15 mėnesių. 

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu susisiekite su mumis – jis negalioja įsigyjant būsto draudimą interneto skaičiuoklėje. Draudimo kaina priklauso nuo Jūsų buto ar namo ploto, konstrukcijos tipo ir kitų sąlygų, todėl tikslią sumą sužinosite paskambinę tel. 1828, užpildę paraišką www.ld.lt arba kreipęsi į „Lietuvos draudimo“ atstovą.

GAUKITE PASIŪLYMĄ arba skambinkite tel. 1828

 

KOKIĄ APSAUGĄ APIMA BŪSTO DRAUDIMAS?

Pastatų draudimas 

Apdraudžiami pastato langai, grindys, lubos, sienos, santechninė įranga, stacionarūs šildymo, vandentiekio, kanalizacijos įrenginiai. Draudimo suma lygi pastato atkuriamajai vertei, jeigu draudimo liudijime nenurodyta kitaip. Papildomai apdraudžiamas pastatui priklausantis sandėliukas, garažas (iki 3 000 Eur suma). 

Standartinio pastatų draudimo apsauga apima ir nuostolių atlyginimą dėl vandens prasiskverbimo pro pastato konstrukcijas, vandens išsiliejimą iš stacionarių įrenginių ir įrenginių sugadinimą dėl elektros įtampos svyravimų.

Namų turto draudimas

Apdraudžiami namuose esantys baldai, buitinė technika, dviračiai, veidrodžiai, kaitlentės ir kiti baldų stiklai. Draudimo sumą galima pasirinkti. Papildomai apdraudžiami daiktai, esantys pastatui priklausančiame sandėliuke, garaže (iki 3 000 Eur suma). 

  • Turėdami Maksimalų namų turto draudimą jausitės užtikrintai, nes: 
  • draudimo sąlygos bus platesnės, o įvykių limitai didesni; 
  • apsauga galioja ir vertybėms – papuošalams, dokumentams, kailiniams, meno kūriniams (taikomi išmokų limitai);
  • Maksimalus draudimo variantas apima ir nuostolius, patirtus net dėl nesėkmingų Jūsų poelgių, pvz., jei, įskeltumėte televizoriaus ekraną ar vaikas numestų fotoaparatą.

Civilinės atsakomybės draudimas

Apdraudžiami dėl įvykio būste padaryti nuostoliai kitiems asmenims arba jų turtui, pvz., jeigu aplietumėte kaimynų butą arba jeigu dužusio balkono lango stiklai sužalotų praeivį ar stovintį automobilį. 

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Įsigiję asmens civilinės atsakomybės draudimą, Jūs, Jūsų šeima ir net augintinis būsite apdrausti nuo netyčia padarytų nuostolių aplinkiniams ir jų turtui, pvz., vaikų netyčinių veiksmų, nenumatyto augintinių elgesio, neatsargių veiksmų aktyviai leidžiant laisvalaikį. Pavyzdžiui, jei vaikas sudaužytų televizorių svečiuose, važiuodamas dviračiu kliudytumėte stovintį automobilį, kitam gyvūnui ar žmogui įkąstų Jūsų šuo. Draudimo suma – 1 500 Eur metams, apsauga galioja visoje Lietuvoje.


Pasiūlymas galioja „Lietuvos draudimo“ klientams fiziniams asmenims, 2024-02-01–2024-04-30 sudariusiems pradinę metinę pastatų, namų turto draudimo sutartį pagal šios akcijos sąlygas ir sumokėjusiems draudimo įmoką arba jos dalį. Pasiūlymo sąlygos taikomos nuolat gyvenamiems namams ir butams. Metinę įmoką galima sumokėti vienu kartu, skaidyti į kelis mokėjimus arba mokėti kas mėnesį, pasirinkus automatinį mokėjimo būdą (pasirašius sutikimą gauti e. sąskaitas ir sutartį dėl automatinio lėšų nurašymo arba pasirinkus periodinius automatinius nurašymus iš banko kortelės per savitarnos svetainę www.savasld.lt). Pasiūlymas galioja tik taisyklėse nurodytose pardavimo vietose. Daugiau apie akcijos taisykles – www.ld.lt

Detalios akcijos sąlygos čia.

 

GAUKITE PASIŪLYMĄ arba skambinkite tel. 1828