Pereiti į pagrindinį turinį

Kokias išlaidas kompensuoja sveikatos draudimas?

Ambulatorinė pagalba. Jei kreipiatės į šeimos gydytoją ar gydytoją specialistą (pvz. dermatologą, kardiologą, traumatologą, chirurgą ir pan.) turint su sveikata susijusių sutrikimų ar nusiskundimų (skauda gerklę, pakilo temperatūra, jaučiamas galvos svaigimas ar silpnumas, nugaros skausmai ir pan.), tokie vizitai būtų kompensuojami iš ambulatorinio gydymo paslaugų grupės nuo 50% iki 80% priklausomai nuo turimų Sveikatos draudimo sutarties sąlygų.


Dantų gydymas. Dantų gydymas ir burnos higiena, dantų protezavimas, ortodontinis gydymas (pavyzdžiui, dantų panoraminė nuotrauka, ištraukus dantį dedamas danties implantas, dėl neteisingo sąkandžio dedami breketai ir kt.).


Reabilitacijos paslaugos. Dėl nustatytos ligos būtinos reabilitacinio gydymo procedūros – fizioterapijos, ergoterapijos, kineziterapijos paslaugos, gydomosios mankštos, procedūros, druskų kambariai, reabilitacijos įrangos nuoma (pavyzdžiui, ramentų nuoma lūžus kojai.


Vaistai ir medicinos priemonės. Vaistinėse, pagal gydytojo receptą, įsigyjami vaistai bei medicinos priemonės (pavyzdžiui, vaistai kraujospūdžiui mažinti, pooperacinis pleistras, tvarsčiai, po ligos susilpnėjusiam imunitetui stiprinti skirti vaistai).

 

Atkreipiame dėmesį, kad visi draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai yra nurodyti Sveikatos draudimo taisyklių Nr. 68-6 22-26 punktuose. Prieš kreipiantis į gydymo įstaigą rekomenduojame susipažinti su taisyklių 35 punkte išvardintais atvejais, kurių konsultacijų, tyrimų bei gydymo Draudikas nekompensuoja.

Atgal