You are here

2 draudimai dovanų!


Būna dienų, kai viskas krinta iš rankų. Arba nemalonumai aplanko kaip griaustinis iš giedro dangaus. Kad gerų dienų būtų kuo daugiau, pasirūpinkite savo ir šeimos narių saugumu iš anksto. Dabar tai padaryti ypač verta, nes Asmens draudimu apdraudus bent du šeimos narius, kiekvienas jų papildomai gaus ir Asmens civilinės atsakomybės bei Gydymo išlaidų draudimą.

  • Jauskitės saugiai visur ir visada. Asmens draudimas galioja visame pasaulyje 24 val. per parą.
  • Suplanavote šeimos atostogas Alpėse? Nebijokite stoti ant slidžių. Draudimo apsauga veikia ir tuomet, kai sportuojate.
  • Vaikams iki 18 m. draudimo apsauga galioja ir kovinio bei kontaktinio sporto būrelių – karatė, bokso, imtynių – metu.
  • Nelinkime pasipuošti randais. Bet mokame išmoką už visus randus, kad ir kokio dydžio jie būtų.
  • Taurė vyno? Nieko baisaus. Patyrus traumą išmokame išmoką, net jeigu apdraustasis buvo apsvaigęs.

Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828

Pasiūlymas galioja naujiems klientams, 2021 07 01 - 2021 11 30 sudariusiems metinę Asmens draudimo sutartį, kuria apdrausti bent du šeimos nariai, paskutinius 6 mėn. neturėję galiojančios Asmens draudimo sutarties AB „Lietuvos draudimas“. Pasiūlymas negalioja draudžiantis pagal pasiūlymus „Mano mažylis“, „Luminor“, „Draudimas nuo erkių sukeliamų ligų“. Papildomai suteikiamas Gydymo išlaidų draudimas galioja pagal Asmens draudimo taisykles Nr. 69, o asmens civilinės atsakomybės draudimas galioja pagal Būsto draudimo taisykles Nr. 67. Pilnos akcijos taisyklės čia.


Išmokos už traumas:

Draudimo kaina metams:

Pasiūlymas galioja sudarant metinę asmens draudimo sutartį iki 2021 11 30, draudžiant asmenis iki 55 m. imtinai, kurie paskutinius 6 mėn. neturėjo galiojančios Asmens draudimo sutarties AB „Lietuvos draudimas“, nedirbančius didesnės rizikos fizinio darbo, neužsiimančius profesionaliuoju ir (arba) ekstremaliuoju sportu (veikla), neturinčius sveikatos sutrikimų, susijusių su nurodytomis draudžiamosiomis rizikomis. Esant padidėjusiai rizikai gali būti pateiktos kitos draudimo sąlygos. Atkreipiame dėmesį, kad dėl pasiūlymo reikėtų kreiptis likus ne mažiau nei 1 mėn. iki gimtadienio, po kurio amžius (t. y. 7, 19 arba 56 m.) nebeatitiktų akcijos sąlygų.

Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828

 
 

Gydymo išlaidų draudimas

Patyrus traumą atlyginame gydytojo paskirto gydymo, tyrimų, medikamentų, gydymo priemonių išlaidas. Klientas pats gali pasirinkti ne tik gydymo įstaigą, kurioje eilės mažiausios, bet ir gydytoją, kuriuo labiausiai pasitiki.
Įsivaizduokite – po darbo su kolegomis žaidėte krepšinį ir pasitempėte čiurną. Jūsų gydytojas skyrė savaitės laiko gydymą namuose, rekomendavo naudoti elastinį tvarstį ir tepalą nuo uždegimo. Tokiu atveju šias išlaidas Jums atlygintų draudimas.

  • Draudimo suma – po 1 000 Eur kiekvienam apdraustam šeimos nariui, viena patirtų išlaidų išmoka negali viršyti 300 Eur.
  • Galioja visoje Lietuvoje.

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Pasirūpinsime, kad įvykus nelaimingam nutikimui Jūsų, Jūsų apdraustų šeimos narių ar augintinių padaryta žala trečiųjų asmenų sveikatai, gyvybei ar turtui būtų atlyginta.
Pavyzdžiui, važiuodamas nuomos kompanijos išnuomotu paspirtuku, partrenkėte praeivį ir ne tik apgadinote paspirtuką, bet ir sulaužėte praeivio akinius. Atlyginsime paspirtuko taisymo išlaidas bei kompensuosime praeivio patirtą žalą.

  • Draudimo suma – 1 500 Eur metams visiems apdraustiems šeimos nariams.
  • Galioja visoje Lietuvoje.
  • Išskaita 40 Eur.
Gaukite pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828