Pereiti į pagrindinį turinį

Visko pasitaiko

visko-pasitaiko

Kad mažas nutikimas netaptų dideliu rūpesčiu

Gyvenkite aktyviai

Jei smagiai čiuožiant nuo kalno pasitaikys didesnė pusnis ar lekiant miško takeliu dviratis apvirs, nieko baisaus, juk maži nesklandumai – didelių įspūdžių dalis.

Džiaukitės atradimais

Išbandyti naujus dalykus ir kartais leisti sau daugiau nei įprasta. Čiuožiant pačiūžomis netyčia bumbtelėti ant ledo – smagu ir nė kiek ne gėda. Juo labiau kad nukritus tikrai bus, kas ištiesia ranką.

Jauskitės užtikrintai

Gyvenime negalime visko suplanuoti – netikėta liga ar trauma gali reikšti neplanuotas išlaidas. Apsidrauskite,
kad tokiomis akimirkomis turėtumėte vienu rūpesčiu mažiau.

Pasirūpinkite visais! Išsirinkite savo ir Jūsų šeimos poreikius atitinkantį draudimo paketą:

SUAUGUSIOJO ASMENS DRAUDIMAS

Apsidraudus bus ramiau dėl:

Traumų
Nutikus nelaimei, išmokėsime atitinkamą sumą. O dėl traumos atsidūrus ligoninėje, papildomai išmokėsime ligonpinigius.

Lūžiai (T1) – iki 10 000 Eur.
Traumos (T2) – iki 10 000 Eur.
Sunkios traumos (T3) – iki 25 000 Eur.
Mirties rizika (M) – 25 000 Eur.
Ligonpinigiai (L) – 20 Eur už stacionare praleistą dieną, kai toks gydymas truks 3 dienas ir ilgiau.

Ligų
Jei susirgsite viena iš 14 draudžiamų ligų, išmokėsime 500 Eur sumą.

Draudimo kaina 10 Eur/mėn. (120 Eur metams)

Užsisakykite internetu arba skambinkite tel. 1828

VAIKO ASMENS DRAUDIMAS

Apdraudus bus ramiau dėl:

Traumų
Jei vaikas susižeis, išmokėsime atitinkamą sumą. O dėl traumos atsidūrus ligoninėje, papildomai išmokėsime ligonpinigius.

Lūžiai (T1) – iki 8 000 Eur.
Traumos (T2) – iki 8 000 Eur.
Sunkios traumos (T3) – iki 20 000 Eur.

Ligų
Jei susirgsite viena iš 14 draudžiamų ligų, išmokėsime 500 Eur sumą.

Draudimo kaina
draudžiant vaikus iki 6 m. 5,84 Eur/mėn. (70 Eur metams)
draudžiant vaikus nuo 7 iki 18 m. 7,50 Eur/mėn. (90 Eur metams)

Užsisakykite internetu arba skambinkite tel. 1828

PAPILDOMAI GALITE ĮSIGYTI:

Gydymo išlaidų draudimas

+ 15 Eur (asmeniui metams)
Patyrus traumą atlyginame gydytojo paskirto gydymo, tyrimų, medikamentų, gydymo priemonių išlaidas. Pats galite pasirinkti ne tik gydymo įstaigą, kurioje eilės mažiausios, bet ir gydytoją, kuriuo labiausiai pasitikite.
Draudimo suma – 1 000 Eur, viena patirtų išlaidų išmoka negali viršyti 300 Eur.
Galioja visoje Lietuvoje.

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

+ 5 Eur (visai šeimai metams)
Pasirūpinsime, kad įvykus nelaimingam nutikimui Jūsų, šeimos narių ar augintinių padaryta žala trečiųjų asmenų sveikatai, gyvybei ar turtui būtų atlyginta.
Draudimo suma – 1 500 Eur metams visiems šeimos nariams.
Galioja visoje Lietuvoje.

Kritinių ligų draudimas

Diagnozavus kritinę ligą, finansinius sunkumus, kurių galite patirti susirgę, galėsite padengti gauta draudimo išmoka ir išlaikyti šeimos pajamų stabilumą.
Draudimo suma – nuo 3 000 Eur.
Galimybė asmenį drausti Kritinių ligų draudimu vertinama individualiai pagal pateiktą informaciją. Įvertinus Jūsų pateiktą informaciją kritinė liga gali būti laikoma nedraudžiamuoju įvykiu. Plačiau apie Kritinių ligų draudimo variantą rasite Asmens draudimo taisyklių skyriuje „D.1. Kritinių ligų draudimo variantas“.

 

Pasiūlymas galioja sudarant metinę asmens draudimo sutartį iki 2024 06 15, draudžiant asmenis iki 55 m. (pasirinkus kartu su Kritinių ligų draudimo variantu – iki 54 m.) imtinai, kurie paskutinius 6 mėn. neturėjo galiojančios asmens draudimo sutarties AB „Lietuvos draudimas“, nedirbančius padidintos rizikos fizinio darbo, neužsiimančius profesionaliuoju ir (arba) ekstremaliuoju sportu (veikla), neturinčius sveikatos sutrikimų, susijusių su draudžiamosiomis rizikomis. Esant padidintai rizikai gali būti pateiktos kitos draudimo sąlygos. Išmoka už traumas skaičiuojama procentais nuo draudimo sumos. Pavyzdžiui, suaugusiam lūžus žastikauliui, išmokama 1 000 Eur, t. y. 10 000 Eur x 10 %. Pasinaudoję pasiūlymu būsite apdrausti nuo šių ligų: ūminio apendicito, Laimo ligos, erkinio encefalito, mielito arba encefalomielito, meningokokinės infekcijos, stabligės, dujinės gangrenos, trūkusios skrandžio (dvylikapirštės žarnos) opos, pasiutligės, difterijos, salmoneliozės, trichineliozės, legioneliozės, botulizmo, taip pat patyrus negimdinį nėštumą. Ligonpinigių išmoka mokama už kiekvieną stacionare dėl traumos praleistą dieną, kai gydymas jame trunka ne trumpiau kaip 3 d. Dėl tos pačios traumos ligonpinigiai mokami ne daugiau kaip už 30 d. Lentelė su traumų procentinėmis draudimo sumos dalimis, visas draudžiamųjų ligų sąrašas ir ligonpinigių mokėjimo sąlygos pateikiami asmens draudimo taisyklėse Nr. 69, kurias rasite www.ld.lt. Dėl pasiūlymo reikėtų kreiptis likus ne mažiau nei 1 mėn. iki gimtadienio, po kurio būtų nebetenkinamas šiose sąlygose nurodytas amžius (t. y. 7, 19 arba 56 m.). Įmokas skaidyti į mėnesinius mokėjimus galima pasirinkus mokėjimą su e.sąskaita arba kortele, kai mėnesio įmoka 6 Eur ir daugiau. Asmens civilinės atsakomybės draudimo žala atlyginama pagal Būsto draudimo taisykles Nr. 67 (Asmens civilinės atsakomybės skyrius), kurias rasite www.ld.lt.