Pereiti į pagrindinį turinį

Originalių detalių keitimas patyrus transporto priemonės žalą

Visada siekiame Jums padėti kuo greičiau ir be rūpesčių vėl naudoti tvarkingą transporto priemonę po nelaimingo įvykio. Pasirinkus žalos išmoką pinigais, užtikriname, kad nuostolius atlyginsime greitai, sklandžiai ir patogiai, nes keičiamų transporto priemonės detalių kainą skaičiuosime pagal mūsų partnerio UAB „Smartlinė“ (www.smartline.lt) originalių dalių kainoraštį. 
UAB „Smartlinė“ užsisakyta transporto priemonei pataisyti reikalinga originali detalė Jums bus pristatyta itin greitai, o prieš užsisakant Jums tereikės partneriui pateikti:

  • automobilio kėbulo (VIN) numerį,
  • keičiamos detalės kodą,
  • sugadintos transporto priemonės ir (ar) detalės, kuri bus keičiama Jūsų transporto priemonėje, nuotraukas ir kitą susijusią informaciją (taip Jums partneris padės išsirinkti tikrai tinkančią detalę),
  • informuoti, kad dėl žalos atlyginimo kreipėtės į „Lietuvos draudimą“.

Detalių pristatymo sąlygos: detalės nemokamai pristatomos nurodytu adresu Lietuvoje, o išsamią pristatymo informaciją pateiks UAB „Smartlinė“.

Detalių pristatymo greitis: tikslų pristatymo terminą UAB „Smartlinė“ Jums pateiks užsakymo metu, nes tai gali priklausyti nuo automobilio gamintojo, sandėlio likučio ar gamintojo gamybos planų.
Detalių garantijos ir grąžinimo sąlygos: https://smartline.lt/warranty-terms

Išsamiau apie UAB „Smartlinė“: bendrovė savo klientams siūlo vertingą prekių ir paslaugų kompleksą: naujas originalias ir kitų gerai rinkoje žinomų gamintojų automobilių dalis už geriausias kainas ir pasirūpina operatyviu užsakytų detalių pristatymu iki durų.

UAB „Smartlinė“, orientuodamasi į rinkos poreikius, tiesiogiai bendradarbiauja ir intensyviai plėtoja partnerystės ryšius su automobilių detalių gamintojais Vokietijoje ir kitose šalyse. Šiuo metu bendrovė prekiauja daugelio automobilių gamintojų dalimis: VW, AUDI, SKODA, SEAT, BMW, MB, TOYOTA, LEXUS, MAZDA, VOLVO, PORSCHE, CITROEN, FORD, KIA, SUZUKI, SUBARU, RENAULT, OPEL, NISSAN, MITSUBISHI, MAZDA, MASSERATI, LAND ROVER, JAGUAR, INFINITI, HYUNDAI, HONDA, FIAT, FERRARI, CHRYSLER, BENTLEY.

UAB „Smartlinė“ komanda jau yra pelniusi klientų ir partnerių pasitikėjimą!

Atgal