Pereiti į pagrindinį turinį

Kaip įjungti automatinį mokėjimą?

Jei automatinį mokėjimą norite įjungti esamam mokėjimui, prisijungę prie savo savitarnos paskyros meniu juostoje pasirinkite „Mano mokėjimai“, toliau – „Būsimi mokėjimai“. 

1

Jei automatinį mokėjimą norite įjungti naujam mokėjimui, prisijungę prie savo savitarnos paskyros meniu juostoje pasirinkite „Mano sutartys“, toliau – „Galiojančios sutartys ir pasiūlymai“. 

2

Atvertame lange slinkite žemyn, kol pamatysite savo būsimų mokėjimų ar sudarytų sutarčių sąrašą. Draudimo sutarties, kuriai norite įjungti automatinį mokėjimą, laukelyje spauskite mygtuką „Apmokėti“. 

34

Perskaitykite iškylančiajame lange pateiktas taisykles, patvirtinkite, jog susipažinote ir su jomis sutinkate, tuomet spauskite „Tęsti mokėjimą“.

5

Pateksite į mokėjimo langą, kuriame galite pasirinkti sutartį apmokėti vienkartiniu arba automatiniu mokėjimu. Automatinio mokėjimo laukelyje galima rinktis iš dviejų automatinio mokėjimo būdų – Mokėjimo kortelė ir E. sąskaita.

6

 

Mokėjimas kortele

Pasirinkus būdą Mokėjimo kortelė, atveriamas kitas langas, kuriame galėsite pasirinkti automatinio mokėjimo dažnį ir mokėjimo kortelę, iš kurios bus nurašomas mokėjimas. Tuomet, perskaitę taisykles ir patvirtinę, kad su jomis sutinkate, spauskite „Tęsti mokėjimą“.

7

Po to, kai paspausite mygtuką „Tęsti mokėjimą“, bus aktyvuotas automatinis mokėjimas ir ekrane matysite tai patvirtinantį pranešimą.

8

 

E. sąskaita

Pasirinkus būdą E. sąskaita atveriamas kitas langas, kuriame galėsite pasirinkti automatinio mokėjimo dažnį ir sąskaitą, iš kurios bus nurašomas mokėjimas. Tuomet, perskaitę taisykles ir patvirtinę, kad su jomis sutinkate, spauskite „Tęsti mokėjimą“.

9

Atvertame naujame lange rasite skiltį „Dokumentų pasirašymas“ – joje galite pasirinkti, kuriuo būdu pasirašysite dokumentą. Pasirinkę spauskite „Pasirašyti“. Tuomet pažymėkite, kad sutinkate su e. sąskaitų taisyklėmis, ir spauskite mygtuką „Patvirtinti“.

10

 

Atgal