Pereiti į pagrindinį turinį

Kaip įjungti automatinį sutarčių mokėjimą?

Savitarnos svetainėje automatinius sutarčių mokėjimus galite įjungti pasirinkę vieną iš šių mokėjimo būdų:  

  • Mokėjimo kortelė
  • E. sąskaita

Jei aktyvuosite automatinį mokėjimą, sudarydami naują arba pratęsdami esamą draudimo sutartį* iki sutarties įsigaliojimo dienos, jos bendrą įmoką galėsite išskaidyti Jums tinkamomis dalimis, o mes pasirūpinsime, kad Jūsų įmokos būtų mokamos ir sutartis pratęsiama automatiškai.

*Automatinį mokėjimą pasirenkant įmokos skaidymą dalimis privatūs klientai gali aktyvuoti patys sudarydami arba atnaujindami privalomojo vairuotojų, kasko, būsto, asmens ir sveikatos draudimo sutartis. Kitais atvejais įmokų skaidymą turi atlikti draudimo atstovas.

Prisijungę prie savo paskyros savitarnos svetainėje, pasirinkite skiltį MANO SUTARTYS arba MANO MOKĖJIMAI.

Ties draudimo sutartimi, kuriai norite įjungti automatinį mokėjimą, paspauskite mygtuką „Apmokėti“ (arba „Pirkti“, „Pratęsti“).

auto-mokejimai

Atvertame lange dalyje AUTOMATINIS MOKĖJIMAS pasirinkite norimą mokėjimo būdą: mokėjimo kortelė arba e. sąskaita.

 auto-mokejimai

 

Mokėjimo būdas – mokėjimo kortelė

Jei pasirinkote automatinį mokėjimą banko kortele, atvertame lange pasirinkite norimą sutarties mokėjimo dažnį, banko kortelę (jei norite pridėti naują kortelę, pasirinkite „Mokėti nauja kortele“ – išsamiai aprašoma toliau), susipažinkite su mokėjimo kortele taisyklėmis, patvirtinkite, kad tai padarėte, ir spauskite mygtuką „Tęsti mokėjimą“.

Svarbu: patvirtinus periodinį mokėjimą iš kortelės iš karto bus nurašoma pirma įmoka.

 auto-mokejimai

Pridėję naują mokėjimo kortelę, atvertame lange įveskite kortelės duomenis ir spauskite mygtuką „Išsaugoti kortelę“. Tuomet atveriamas identifikavimo langas – jame turėsite patvirtinti tapatybę. Tapatybės patvirtinimo formos yra skirtingos, priklausomai nuo banko.

auto-mokejimai

Atlikę nurodytus veiksmus, matysite, kad sudaromas automatinis mokėjimas.

 auto-mokejimai

 

Mokėjimo būdas – e. sąskaita 

Automatinį mokėjimą pagal e. sąskaitą gali įjungti bankų „Swedbank“, SEB ir „Luminor“ sąskaitų turėtojai.

Pasirinkę automatinį mokėjimą pagal e. sąskaitą, atvertame lange pasirinkite norimą sutarties mokėjimo dažnį, banko sąskaitą, (jei norite pridėti naują banko sąskaitą, spauskite „Pridėti naują“), susipažinkite su taisyklėmis, patvirtinkite, kad tai padarėte, ir spauskite mygtuką „Tęsti mokėjimą“.

auto-mokejimai

Atvertame lange patikrinkite duomenis, susipažinkite su e. sąskaitos taisyklėmis ir sąlygomis, pavirtinkite, kad tai padarėte, ir spauskite mygtuką „Patvirtinti“.

auto-mokejimai

Atgal